Wypadek w kopalni Pniówek. Górnik nabił się na metalowy pręt

i

Autor: KPP Pszczyna

WYPADEK W KOPALNI

Horror w Pniówku. 31-letni górnik spadł z wysokości i nabił się na metalowy pręt

Do koszmarnego wypadku doszło w sobotę, 30 września, pod ziemią na terenie Kopalni Węgla Kamiennego "Pniówek" w Pawłowicach. 31-letni górnik spadł z dużej wysokości i nabił się na metalowy pręt, co spowodowało u niego ranę szarpaną brzucha. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR, którym przetransportowano mężczyznę do szpitala.

Makabryczny wypadek w kopalni. Młody górnik nabił się na metalowy pręt

Do koszmarnego wypadu doszło nad ranem, 30 września, na terenie Kopalni Węgla Kamiennego "Pniówek" w Pawłowicach, na głębokości 830 metrów pod ziemią. Wszystko stało się podczas wykonywania pracy przez 31-letniego pracownika. Służby otrzymały telefon z wezwaniem o pomoc około godziny 9.00. Z pierwszych ustaleń pszczyńskich policjantów wynika, że mężczyzna doznał obrażeń brzucha podczas wykonywania prac pod ziemią. 31-letni mieszkaniec powiatu cieszyńskiego z raną szarpaną brzucha został przetransportowany do szpitala. Jego stan określono jako ciężki. Teraz wyjaśnieniem okoliczności zdarzenia zajmie się pszczyńska policja.

Policja o wypadku w kopalni "Pniówek" w Pawłowicach

- W sobotę po godzinie 9:00 do dyżurnego Komisariatu Policji w Pawłowicach wpłynęło zgłoszenie, że na terenie Kopalni Węgla Kamiennego „Pniówek”, 830 metrów pod ziemią, 31-letni górnik podczas wykonywania prac związanych z zabudową wentylacyjną spadł z wysokości i nabił się na metalowy pręt. Mieszkaniec powiatu cieszyńskiego z raną szarpaną brzucha trafił Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala. Mundurowi z KP w Pawłowicach będą wyjaśniać teraz wszystkie okoliczności tego wypadku - przekazała Komenda Powiatowa Policji w Pszczynie.

KOLEJNE WYBUCHY W KOPALNI PNIÓWEK W PAWŁOWICACH

Jak dobrze pamiętasz serial "Janosik"? Quiz dla fanów nieustraszonego zbójnika!

Pytanie 1 z 10
Jak miała na imię ukochana Janosika?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany