Jastrzębie-Zdrój: Zaginął 12-letni Przemysław Zobek. Chłopiec nie wrócił ze szkoły

2021-06-18 12:25
Jastrzębie-Zdrój. Zaginął Przemysław Zobek
Autor: Policja Jastrzębie-Zdrój Jastrzębie-Zdrój. Zaginął Przemysław Zobek

Policja w Jastrzębiu-Zdroju szuka 12-letniego Przemysława Zobka. Chłopiec wyszedł wczoraj 17 czerwca o godzinie 7.30 do szkoły i do tego czasu nie wrócił. Nie wiadomo, gdzie przebywa. Z nikim od tamtego czasu się nie kontaktował. - Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu chłopca, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju - apeluje policja.

Jastrzębie-Zdrój. Zaginął Przemysław Zobek. Policja prosi o pomoc

Jak podaje Komenda Miejska Policji w Jastrzębiu-Zdroju 12-letni Przemysław Zobek wyszedł wczoraj 17 czerwca o godzinie 7.30 do szkoły i do tego czasu nie wrócił. Z chłopakiem nie ma żadnego kontaktu. Mundurowi liczą na pomoc internautów. KMP w Jastrzębiu-Zdroju opublikowała rysopis chłopca: koło 160 cm wzrostu, szczupła budowa ciała, włosy blond, wygolone po bokach, uzębienie pełne, oczy niebieskie. Zaginiony ubrany był w buty sportowe, czarną czapkę z daszkiem oraz miał przy sobie ciemnoszary plecak. - Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu chłopca, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Jastrzębiu-Zdroju, pod numerem telefonu 47 85 542 00 bądź z najbliższą jednostką Policji, pod numerem telefonu 997 lub 112 - apeluje w swoim komunikacie policja.

Zawalił się warsztat z 1910 roku w Siemianowicach Śląskich
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE