Samira z Chorzowa odnaleziona! Szukała jej cała Polska. Co się działo z 15-latką?

2021-06-18 8:25
Samira z Chorzowa odnaleziona
Autor: Policja Chorzów

Policjanci z Chorzowa poinformowali, że 15-letnia Samira W. została odnaleziona. Dziewczyna zaginęła 16 czerwca, kiedy to wyszła z domu i nikomu nie powiedziała, gdzie się udaje. Mundurowi rozpoczęli poszukiwania, bowiem istniało zagrożenie życia i zdrowia dziewczyny. Na szczęście w piątek 18 czerwca rano przekazano informację, że Samira jest cała i zdrowa. Co się działo z 15-latką?

Samira z Chorzowa odnaleziona! Gdzie przebywała 15-latka?

Samira zaginęła 16 czerwca. 15-latka z Chorzowa wyszła z domu i nie nawiązała żadnego kontaktu z bliskimi. Policjanci opublikowali jej wizerunek i rysopis licząc na pomoc internautów. W akcję poszukiwawczą zaangażowanych było wiele profili zajmujących się poszukiwaniem osób zaginionych w mediach społecznościowych. Informacja o zaginięciu 15-latki była podawana w największych mediach. Na szczęście wszystko skończyło się szczęśliwie. - Dzięki szybkiej reakcji mediów oraz internautów odnaleziono zaginioną mieszkankę Chorzowa. Bardzo pomocne okazały się przekazywane przez Państwa sygnały oraz spostrzeżenia. Serdecznie dziękujemy za współpracę i pomoc w rozpowszechnieniu informacji - podaje KMP w Chorzowie. Policja nie podaje, w jakich okolicznościach odnaleziono dziewczynę. Wiadomo, że jest cała i zdrowa.

Strzelanina w Zabrzu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE