Katowice lodowisko

i

Autor: Mat. prasowe Libero Katowice Największe zadaszone lodowisko w mieście

Katowice. Disco lodowisko, potańcówki na lodzie z DJ-em i muzyką na żywo

Disco lodowisko, czyli potańcówkę na lodzie z DJ-em i muzyką na żywo. A na rozgrzewkę, fioletowy food truck Libero serwuje bezalkoholowy grzaniec w dwóch smakach. To największe zadaszone, otwarte lodowisko w Katowicach, wraca po rocznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Na początkujących, czeka profesjonalny instruktor.

Największe zadaszone otwarte lodowisko w Katowicach

Na Placu do Radości przed Libero Katowice po rocznej przerwie spowodowanej pandemią wraca kultowa atrakcja. Jest to zimowe lodowisko, na którym z łyżwiarskich uciech będzie mógł skorzystać każdy – i zrobi to bezpłatnie, przez cały tydzień i bez względu na pogodę. Wszystko to dzięki zadaszeniu stanowiącemu ochronę dla łyżwiarzy przed deszczem i śniegiem.

Przy lodowisku znajduje się odpowiednio zaopatrzona wypożyczalnia z systematycznie dezynfekowanym sprzętem łyżwiarskim. Całość magicznej atmosfery dopełnia oświetlenie tafli girlandami i kulą dyskotekową, muzyka w tle oraz choinki i strefa świąteczna.

Na lodowisku czeka mnóstwo atrakcji dla najmłodszych. Od połowy grudnia w ramach Łyżwiarskiej Szkółki startują lekcje nauki na łyżwach prowadzone przez profesjonalnego instruktora. Dzieci stawiające pierwsze kroki w lodowym centrum Libero, będą mogły bezpłatnie skorzystać z ochronnych kasków i ogólnodostępnych pingwinków.

Disco Lodowisko w Katowicach

Dla trochę starszych zaplanowane zostały wieczory z DiscoLodowisko. Od 18:00 do 21:00 w każdą sobotę łyżwiarze spróbują swoich sił w radosnym tańcu na lodzie z DJ-em i muzyką na żywo. Po ślizgach będzie można rozgrzać się darmowym, bezalkoholowym grzańcem w dwóch smakach, serwowanym z kultowego food trucka Libero. Wystarczy okazać paragon o wartości co najmniej 20 zł i wybrać swój rozgrzewający napój.

– Cieszymy się, że po roku przerwy znów możemy zaprosić mieszkańców na aktywną i rodzinną zabawę na naszym lodowisku. Wiemy, że mieszkańcy czekali na nie z niecierpliwością. Ślizgi na lodzie to niezapomniana frajda dla małych i dużych. Każdy będzie mógł spróbować swoich sił w tańcu na lodzie w ramach sobotnich potańcówek czy skorzystać ze szkółki nauki jazdy. W Libero dzielimy się dobrą energią przez cały rok, ale przedświąteczny czas jest dla nas wyjątkowy. Z uwagi na to przygotowaliśmy liczne niespodzianki, które umilą ten szczególny czas mieszkańcom i wywołają uśmiech na ich twarzach – mówi Aleksander Poltier, senior marketing manager Libero Katowice.

Lodowy rozkład jazdy w Katowicach

Z lodowiska można korzystać cały tydzień, od poniedziałku do soboty w godzinach 11:00-21:00, a w niedziele w godzinach 11:00-20:00. Z uwagi na konserwację tafli, konieczna jest przerwa techniczna, którą zaplanowano w godzinach 15:00-16:00. Ślizgawka będzie działać do końca lutego 2022 r., z przerwą na dni świąteczne, czyli w dniach 25-26 grudnia oraz 1 i 6 stycznia.

Wstęp na lodowisko jest wolny. Początkowo na taflę wejdzie 40 osób, limit ten będzie jednak modyfikowany z uwzględnieniem sytuacji epidemicznej i obowiązujących obostrzeń. Godzina wypożyczenia łyżew to koszt 5 zł. Osoby bez łyżwiarskiego sprzętu, które okażą paragon z Libero o wartości co najmniej 15 zł, będą mogły korzystać z wypożyczalni bezpłatnie przez godzinę. W trosce o bezpieczeństwo sprzęt będzie na bieżąco dezynfekowany i przygotowywany na kolejnych adeptów łyżwiarstwa.

Jazda na łyżwach to nie tylko świetna zabawa, ale i doskonały sposób, aby zadbać o swoją formę. Podczas tej aktywności rozwijane są niemal wszystkie partie mięśniowe, a jedna godzina jazdy może pomóc spalić ponad 500 kalorii.

Świąteczne choinki w prezencie znajdziecie obok lodowiska

Lodowisko na Placu do Radości nie jest jedyną świąteczną atrakcją przygotowaną przez Libero. Ruszyła także akcja „Choinki w prezencie za zakupy” oraz „Świąteczne pakowanie prezentów”. Za zakupy w Libero w kwocie co najmniej 250 zł każda osoba otrzyma w prezencie bożonarodzeniowe drzewko. Akcja trwa do Wigilii, a do rozdania jest ponad 2000 choinek.

Szczeciński marynarz w stroju świętego Mikołaja przypomina o zbliżających się świętach
Sonda
Czy świąteczny tramwaj w Olsztrynie to dobry pomysł?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE