PIJANA matka zataczała się na oczach zapłakanego trzylatka! Wzięła go na spacer przy tęgim mrozie

2021-02-09 15:36 Rafał Strzelec
Katowice. Pijana matka wyszła na spacer z dzieckiem
Autor: pixabay.com

Szok! Na zewnątrz potworny mróz, a ona wyszła na spacer z malutkim dzieckiem po pijaku! Mowa o mieszkance Katowic, którą w poniedziałek (8 lutego) wieczorem zatrzymali mundurowi. Kobieta miała trzy promile alkoholu we krwi! Za to, co zrobiła, może teraz słono zapłacić!

Katowice. Pijana matka spacerowała z trzylatkiem po mrozie

Jak podaje Komenda Miejska Policji w Katowicach do zdarzenia doszło 8 lutego wieczorem około godz. 19.30, kiedy to dyżurny otrzymał informację, że nietrzeźwa kobieta spaceruje z malutkim dzieckiem. - Niestety kompletnie pijana kobieta nie potrafiła nawet iść o własnych siłach. Siedzącą na chodniku przy ulicy Żelaznej zauważyli ją mieszkańcy Katowic. Obok opartej o budynek kobiety biegał zapłakany chłopiec. Natychmiast została powiadomiona straż miejska, która wezwała policjantów z VII komisariatu, a także karetkę pogotowia - opisuje zdarzenie katowicka komenda.

Czytaj także: Sosnowiec. Zakrwawiony 33-latek wybiegł z altany bez spodni. Znaleziono tam spalone zwłoki kobiety

Na szczęście malutkiemu dziecku nic się nie stało. Trzylatek trafił pod opiekę ojca. Kobieta została zatrzymana i przewieziona do aresztu. Tam wykonano pomiar alkomatem. Katowiczanka "wydmuchała" aż 3 promile alkoholu! Nieodpowiedzialna matka usłyszała zarzut narażenia na niebezpieczeństwo swojego syna, za co grozi jej kara do pięciu lat więzienia.

Pijany kierowca zabił 17-latkę. Jest oskarżony o zabójstwo
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE