Czołowe zderzenie osobówek w Porębie. Dwie osoby zginęły

i

Autor: PIXABAY Czołowe zderzenie osobówek w Porębie. Dwie osoby zginęły

SZOK

Kierowcy zginęli, przeżyła pasażerka. Czołowe zderzenie dwóch osobówek koło Zawiercia

2023-03-25 8:11

Z samego rana w sobotę, 25 marca, miało miejsce czołowe zderzenie dwóch osobówek. Na drodze krajowej nr 78 w Porębie koło Zawiercia zderzyły się dwa ople. Dwaj kierowcy zginęli na miejscu, a do szpitala trafiła 23-letnia pasażerka jednego z aut. Droga w miejscu wypadku jest kompletnie zablokowana.

Czołowe zderzenie osobówek w Porębie. Dwie osoby zginęły

Do śmiertelnego wypadku doszło chwilę po godzinie czwartej rano na przelotowej ulicy w Porębie koło Zawiercia. Czołowo zderzyły się dwa ople, vivaro i vectra.

– W wypadku zginęli obaj kierowcy, mężczyźni w wieku 43 i 73 lat, mieszkańcy powiatu zawierciańskiego. Obrażeń doznała 23-letnia pasażerka jednego z aut; trafiła do szpitala w Zawierciu – przekazała w rozmowie z Polską Agencją Prasową mł. asp. Marta Wnuk z zawierciańskiej policji.

Nie wiadomo, dlaczego doszło do zderzenia. Wypadek miał miejsce przy wyjeździe z Poręby w kierunku Siewierza. W tamtą stronę jechał opel vivaro, a opel vectra jechał w kierunku centrum Poręby.

Droga w miejscu wypadku została zablokowana w obu kierunkach. Policja wytyczyła objazd ulicą Niewiecką (dla kierowców jadących w kierunku Siewierza) oraz drogą wojewódzką nr 793 w kierunku centrum Poręby oraz Zawiercia. Utrudnienia powinny zakończyć się przed południem.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Nasi Partnerzy polecają