Kino-kawiarnia Łyk Kultury w Pszczynie

i

Autor: Facebook, Kino-kawiarnia Łyk Kultury w Pszczynie Kino-kawiarnia Łyk Kultury w Pszczynie

Kino-kawiarnia „Łyk Kultury" w Pszczynie już otwarta

2015-06-29 12:33

Od chwili zamknięcia kina Wenus, mieszkańcy Pszczyny, aby zobaczyć film na dużym ekranie musieli jeździć do sąsiednich Tychów lub Czechowic Dziedzic. Ale od 26 czerwca znowu mogą filmowe produkcje oglądać u siebie. Kino-kawiarnia „Łyk Kultury już działa.

Kino-kawiarnia „Łyk Kultury w Pszczynie to nie ośmiosalowy multiplex, a raczej niewielkie kino studyjne, w którym zobaczymy filmy alternatywne a przy okazji zjemy ciastko czy napijemy się kawy. W sali znajduje się 20 wygodnych foteli, dzięki czemu kino będzie bardzo kameralne. 

Piotr: Koniec z dylemamtami czy do kina, czy do kawiarni?W piątek odbyło się uroczyste otwarcie kino-kawiarni „Łyk Kultury”, która znajduje się w Galerii Młynówka. Zobaczcie sami.Posted by Moja Pszczyna on 29 czerwca 2015

Łatwo tu trafić, bo Łyk Kultury znajduje się w samym centrum przy ul. Dworcowej w galerii Młynówka. A zajrzeć tu warto, bo kino przygotowało już bogaty repertuar wakacyjny.

- Planujemy cykliczne seanse filmowe, w miarę zainteresowania nawet codziennie, a w soboty i niedziele organizowane będą poranki filmowe dla dzieci z warsztatami filmowymi. Raz w tygodniu odbywać będzie się seans dopołudniowy dla seniorów. Na życzenie widzów możemy organizować specjalne pokazy. Dzięki serwerowi będziemy mieć dostęp do filmoteki Kina za Rogiem - mówi w rozmowie z portalem Pless.pl właścicielka "Łyku Kultury", Danuta Lenik.

Kino-kawiarnia Łyk Kultury w Pszczynie

i

Autor: Facebook, Kino-kawiarnia Łyk Kultury w Pszczynie Kino-kawiarnia Łyk Kultury w Pszczynie

 

Kino-kawiarnia Łyk Kultury [DOJAZD]

Kino-kawiarnia Łyk Kultury w Pszczynie znajdziecie w samym centrum miasta przy ul. Dworcowej 7 w galerii Młynówka. Na przeciw galerii bez problemu zaparkujecie też samochód na parkingu na tzw. Starej Targowicy, największym parkingu w mieście.

Kino-kawiarnia Łyk Kultury [CENY BILETÓW]

Dorośli - 9 zł
Młodzież szkolna, studenci - 7 zł
Seniorzy - we wtorki 7 zł, pozostałe dni 9 zł
Dzieci - 6,50 zł
Kino dla Malucha - 3 zł.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają