Kłobuck: Pijany kierowca sam na siebie doniósł. Miał na koncie więcej przewinień!

2020-05-28 20:03 Bartosz Wojsa
Pijany kierowca
Autor: Pexels Zakopane. Był tak pijany, że po otwarciu drzwi wypadł samochodu

Pijany 39-latek wsiadł za kółko i wjechał samochodem w ogrodzenie jednej z posesji przy ul. Podleśnej w Kłobucku. Po wszystkim wysiadł z auta i... sam na siebie doniósł. Miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu! Okazało się, że "uczciwy" kierowca miał na koncie więcej przewinień, za które teraz będzie musiał odpowiedzieć.

W miniony wtorek (26 maja), około godziny 21:20, oficer dyżurny komendy policji w Kłobucku otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na ulicy Podleśnej. Z przekazanych informacji wynikało, że kierowca audi wjechał w ogrodzenie jednej z posesji. Zgłaszającym był... sprawca zdarzenia.

- Na miejsce pojechali policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego i potwierdzili zgłoszenie. Okazało się, że audi kierował 39-letni mieszkaniec Kłobucka, który miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu - mówią policjanci z Kłobucka. 

To nie było jedyne przewinienie, które miał na koncie. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że kierowca ma zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, który obowiązuje go od lutego bieżącego roku.

Teraz o jego losie zadecyduje prokurator i sąd. Grozi mu wysoka grzywna, dożywotnia utrata prawa jazdy, a nawet pobyt w więzieniu.

Andrzej Sośnierz z Porozumienia: Mam ograniczone zaufanie do ministra Szumowskiego [Super Raport]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.