POTWÓR z Zabrza! Katował żonę i córkę kilkanaście lat!

2020-05-28 17:27 RS
przemoc gwałt agresja niebieska karta bicie ból złość napaść morderstwo atak
Autor: SHUTTERSTOCK

Brutal, kanalia, zwyrodnialec, sadysta. To krótka lista słów, aby określić postawę pewnego 48-latka z Zabrza. Mężczyzna przez trzynaście lat znęcał się i tłukł swoją żonę i córkę. Dopiero teraz macki sprawiedliwości sprowadziły go do parteru.Policja zatrzymała oprawcę. Co grozi tej kanalii, za zniszczenie życia dwóm, zupełnie bezbronnym kobietom?

Bił i znęcał się przez 13 lat. Sadysta z Zabrza zatrzymany

Koszmar trwał 13 lat, wszystko zaczęło się w 2007 roku. Przez ten czas mężczyzna z Zabrza był bezwzględny dla swojej rodziny. Jak podaje zabrzańska komenda krewki jegomość wszczynał awantury, podczas których zamieniał się w prawdziwego potwora. - Znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją 32-letnią żoną oraz 24-letnia córką - podają policjanci. - Pokrzywdzone przez długi czas ukrywały swoją sytuację - dodają funkcjonariusze.

Nie ma niestety w tym nic dziwnego. Opowiadanie o domowym koszmarze jest dla ofiar przemocy traumatyczne. Często nie wiedzą, gdzie szukać pomocy. Ale przede wszystkim boją się agresji ze strony swojego oprawcy. Na szczęście tym razem udało się przerwać barierę lęku. Ofiary opowiedziały o tym, co wyprawiała przez lata głowa rodziny.

Mundurowi zatrzymali sadystę. Przedstawili mu zarzut znęcania się psychicznego i fizycznego. Decyzją zabrzańskiej prokuratury wobec mężczyzny zastosowano środki zapobiegawcze w postaci 10 tys. złotych poręczenia majątkowego. Ma również zakaz zbliżania się do poszkodowanych.

To jednak nie wszystko. Wkrótce odpowie przed sądem. Jak czytamy w Kodeksie Karnym: Kto znęca się fizycznie lub psychicznie nad osobą najbliższą lub nad inną osobą pozostającą w stałym lub przemijającym stosunku zależności od sprawcy albo nad małoletnim lub osobą nieporadną ze względu na jej stan psychiczny lub fizyczny, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Nie mają prądu i ogrzewania. Serce miasta zbiera pieniądze na remont

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.