Najpierw POŚLUBIŁ, potem już tylko BIŁ! Sadysta z Będzina znęcał się nad żoną

2020-05-21 19:33 RS
Kanalia z Będzina. Trzymał żonę w domu i się nad nią znęcał
Autor: SHUTTERSTOCK

Jak już jesteś kanalią, to zawsze nią będziesz - takie słowa powinien usłyszeć 37-latek z Będzina. Zwyrodnialec dopiero co poślubił o dwa lata młodszą kobietę, a wnet zamienił jej życie w piekło. Jak to określają policjanci, przetrzymywał ją w domu, znęcał się psychicznie i fizycznie. Dlaczego?

Niespełna rok to chyba za mało, aby poznać nową osobę. A już na pewno, żeby się z nią związać. 35-latka z Będzina jednak tak szalała za swoim partnerem, że nie zauważyła żadnych jego wad. Wkrótce wzięli ślub. Miało być wyjątkowo. I było! Tylko nie w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

- W lutym bieżącego roku para postanowiła stanąć na ślubnym kobiercu. Wkrótce mężczyzna zaczął przejawiać wobec małżonki agresywne zachowania. W kwietniu bieżącego roku o problemach kobiety po raz pierwszy dowiedziały się organy ścigania - przedstawia sprawę będzińska komenda.

35-latka miała przyjść na komendę, by opowiedzieć o swoim dramacie, ale tego nie zrobiła. Powód? Jej mężulek był na tyle "dobry", że dla bezpieczeństwa nie chciał jej wypuścić z domu. Ale bardziej dbał w tym przypadku o siebie, niż o żonę. Zwyczajnie nie chciał, by ujawniła jego wyczyny policjantom. Dlatego też wkrótce pod wskazany adres udał się patrol policji.

- Jak się okazało, domowy oprawca siłą przetrzymywał swoją małżonkę, aby ta nie złożyła obciążających go zeznań. 37-latek stanął już przed obliczem sądu, który zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu - informuje będzińska komenda dodając, że sadysta z Będzina może pójść za kraki nawet na 5 lat.

"Nic się nie stało" Zaatakowany Szyc mocno odpowiada Latkowskiemu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.