Kobieto, nie wiąż się z bandytą! 26-latka z Tarnowskich Gór przeżyła koszmar. Drżała o własne życie

2021-04-21 9:04 Rafał Strzelec
Tarnowskie Góry: 34-latek pobił byłą dziewczynę
Autor: Policja Tarnowskie Góry Tarnowskie Góry: 34-latek pobił byłą dziewczynę

Tarnowskie Góry. 26-letnia mieszkanka tego miasta przeżyła prawdziwy koszmar. Jakiś czas temu rozstała się ze swoim 34-letnim partnerem. Ten miał już bogatą kartotekę w policyjnym rejestrze. Figurował jako sprawca rozboju. Nic więc dziwnego w tym, że mógł przejawiać sadystyczne skłonności. Pewnego dnia podjechał autem i przez kilka godzin dał upust swoim emocjom, znęcając się nad byłą dziewczyną.

Tarnowskie Góry. Zaciągnął 26-latkę do auta. Woził ją po okolicy, bił, wyzywał

Opisywane zdarzenia miały miejsce w ostatnich dniach w Tarnowskich Górach. 26-letnia mieszkanka miasta była związana przez jakiś czas z 34-letnim mężczyzną. O nim możemy napisać, że to typ spod ciemnej gwiazdy - w policyjnej bazie danych figurował jako sprawca rozboju. Jakiś czas temu para się rozeszła. Tarnogórzanka chciała sobie ułożyć życie na nowo. 34-latek był o to zazdrosny. Postanowił działać.

Czytaj również: Ruda Śląska. Łukasz P. zastrzelony przez policję. Sąsiedzi: "To był kawał ch**a"

- Wszystko rozegrało się w nocy z czwartku na piątek. Około godz. 21.00 mężczyzna podjechał pod adres zamieszkania 26-latki. Wciągnął ją do samochodu i zaczął krążyć po okolicy. Międzyczasie straszył kobietę, groził jej, bił ją. Po kilku godzinach odwiózł ją do miejsca zamieszkania. Pokrzywdzona zgłosiła w piątek rano sprawę na policję. Mężczyzna został zatrzymany. Grozi mu do 5 lat więzienia, jednak kara może być surowsza właśnie ze względu na rozbój, jakiego dokonał w przeszłości 34-latek - mówi Damian Ciecierski, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Tarnowskich Górach.

Sąd zastosował wobec sprawcy środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

Zobacz również: Katowice. Przyszedł do 14-letniej Karolinki na "serniczek i herbatkę". Wcześniej pisał jej, że ma "piękną "ci**ę"

Pobił kobietę w sklepie, bo zwróciła mu uwagę, że nie ma maseczki
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE