Koronawirus w Polsce

i

Autor: archiwum portalu

Koronawirus na Śląsku. 43 przypadki zakażenia. Gdzie dotarła zaraza z Chin? [MAPA]

2020-03-20 15:26

Ministerstwo Zdrowia opublikowało informację o kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce. W tej chwili nad Wisłą jest 378 obywateli z wirusem z Chin, z czego 43 to mieszkańcy woj. śląskiego. Gdzie dotarła zaraza z Chin? Sprawdź, jak wygląda mapa zakażeń.

Koronawirus w Polsce. Ile jest zarażonych osób? Gdzie dotarła zaraza z Chin?

- Mamy 32 nowe przypadki zakażenia #koronawirusem, potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 16 osób z woj. mazowieckiego, 6 osób z woj. śląskiego, 5 osób z woj. lubuskiego i po 1 osobie z woj. wielkopolskiego, podkarpackiego, małopolskiego, zachodniopomorskiego i dolnośląskiego. Z uwagi na powtórzone badania w Białymstoku i Wałbrzychu, które okazały się ujemne, jedna osoba z Białegostoku i jedna z Wałbrzycha zostają wyłączone z dotychczasowych potwierdzonych wyników - poinformowało Ministerstwo Zdrowia.

W woj. śląskim są obecnie 43 przypadki zarażonych koronawirusem z Chin. Hospitalizowanych jest 63 pacjentów, 1786 osób poddano kwarantannie, z kolei pod nadzorem sanitarnym pozostaje 5874 osób. Gdzie dotarła zaraza z Chin. Zobacz poniższą mapę.

Posłuchaj, jak wyrzeźbić pośladki prostymi ćwiczeniami, dietą i pielęgnacją ciała. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
Ola Kot w czasie kwarantanny pomaga innym
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany