Koronawirus w Polsce

i

Autor: EAST NEWS Koronawirus w Polsce

Koronawirus na Śląsku. ROŚNIE liczba zakażonych! Kilka nowych przypadków w woj. śląskim!

2020-03-19 8:43

W czwartek około godz. 8.40 Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych 18 przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce. Łącznie liczba zakażonych w Polsce wynosi 305 osób! Wśród nowych pacjentów z wirusem z Chin jest sześć osób z woj. śląskiego!

Koronawirus na Śląsku. Sześć nowych przypadków zakażenia

W czwartek około godz. 8.40 Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych 18 przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce.- Potwierdzone przypadki dotyczą: 6 osób z woj. śląskiego, 6 osób z woj. łódzkiego, 3 osób z woj. lubelskiego i po 1 osobie z woj. opolskiego, wielkopolskiego oraz świętokrzyskiego. Liczba osób zakażonych koronawirusem: 305/5 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - czytamy we wpisie Ministerstwa Zdrowia na Twitterze.

W woj. śląskim liczba zakażonych pacjentów wzrosła o kolejnych 6 przypadków. To oznacza, że ogółem w naszym województwie jest już 36 osób!

Koronawirus Raport
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE