Koronawirus. Polacy KPIĄ z epidemii! Wielu twierdzi, że jej nie ma. Zobacz MEMY [GALERIA]

2020-10-09 9:19 Rafał Strzelec
Koronawirus. Polacy KPIĄ z epidemii? Wielu twierdzi, że jej nie ma! Zobacz MEMY [GALERIA]
Autor: Internet

Coraz więcej osób jest sceptycznych wobec informacji o koronawirusie. Twierdzą, że epidemii nie ma, a ludzie którzy noszą maseczki są zmanipulowani przekazem rządu i telewizji. Wielu z nich zgadza się z powszechnymi teoriami spiskowymi, jakoby wirus powstał w laboratorium lub rozszerzał się przy pomocy sieci 5G. Swoimi spostrzeżeniami dzielą się za pomocą memów.

Koronawirus. Epidemia szaleje. Polacy w nią nie wierzą?

W sieci pojawiają się różne teorie na temat koronawirusa. Niektórzy twierdzą, że to spisek koncernów farmaceutycznych, inni że pandemia jest wywołana przez wprowadzenie sieci 5G, jeszcze inni traktują wprowadzanie obostrzeń jako formę ograniczenia wolności przez władzę.  Wedle badań przedstawionych przez serwis Forsal.pl co piąty Polak nie wierzy w istnienie epidemii. Lekarze i specjaliści przestrzegają jednak przed tego typu myśleniem. Epidemiolodzy apelują, aby nie lekceważyć zarazy, przestrzegać obostrzeń, nosić maseczkę, zachowywać dystans i regularnie myć ręce.

Internauci są jednak bezlitośni. Wytykają wszelkiego rodzaju absurdy i twierdzą, że koronawirus to spisek. Wyrażają swoje zdanie w formie memów, które możecie zobaczyć w poniższej galerii.

Zakażony koronawirusem uciekł ze szpitala w Zgierzu. Mówi o strachu