Koszmarny pożar w Bytomiu. Strażacy znaleźli zwłoki! Trwa dogaszanie budynku

2020-11-30 10:20 Rafał Strzelec
Straż Pożarna
Autor: flickr.com/Kancelaria Premiera - zdjęcie poglądowe Lędziny: Potężna eksplozja w domu

Tragiczny pożar w Bytomiu. W poniedziałek 30 listopada ogień pojawił się w na ulicy Przelotowej w dzielnicy Miechowice. Niestety, jedna osoba nie żyje. Na miejscu trwa dogaszanie pożaru.

Pożar w Bytomiu. Ogień pojawił się w budynku przy Pocztowej w Miechowicach. Strażacy znaleźli zwłoki

Strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze dwukondygnacyjnego budynku przy ul. Pocztowej w Bytomiu 30 listopada około godz. 7.18. - Na miejscu okazało się, że z budynku wydobywa się dym. Ogień objął jedno z pięter, poddasze i dach. Nasze działania polegały przede wszystkim na podaniu trzech prądów wody i oddymieniu budynku. W czasie działań znaleziono zwłoki jednej osoby - mówi nam Wojciech Krawczyk z bytomskiej straży pożarnej.

Strażacy nie musieli przeprowadzać ewakuacji, bowiem w środku nie było nikogo innego. Na miejscu nadal prowadzone są działania strażaków, w których bierze udział 9 zastępów. Ich celem jest ugaszenie wciąż tlącego się dachu. Prace mogą potrwać jeszcze nawet kilka godzin.

Roksana Węgiel zdradziła z czym nie radzi sobie w szkole
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE