KOSZMARNY wypadek w Tarnowskich Górach. Zginął młody kierowca. Szokujący szczegół [ZDJĘCIA]

2020-04-06 11:04 RS
KOSZMARNY wypadek w Tarnowskich Górach. Zginął młody kierowca [ZDJĘCIA]
Autor: Policja Tarnowskie Góry

Tragiczny wypadek w Tarnowskich Górach. 23-letni kierowca stracił panowanie nad samochodem na łuku drogi, wjechał w ogrodzenie, a następnie z ogromnym impetem uderzył w ścianę budynku. Mimo reanimacji zmarł na miejscu. W momencie wypadku w domu przebywało małżeństwo z dzieckiem. Chwilę wcześniej byli na zewnątrz.

Do tego dramatycznego wypadku doszło w sobotę około godz. 14.00 na ul. Grzybowej w Tarnowskich Górach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadący samochodem marki audi stracił panowanie na łuku drogi, staranował ogrodzenie, a następnie uderzył z impetem w ścianę budynku mieszkalnego.

- Na miejscu zdarzenia natychmiast pojawił się będący w pobliżu policjant po służbie oraz dwóch innych świadków, którzy reanimowali mężczyznę. Niestety nie udało się przywrócić funkcji życiowych mężczyzny, który w wyniku odniesionych obrażeń zmarł - podają tarnogórscy policjanci.

Miejscowa prokuratura we współpracy z tarnogórską jednostką policji będzie wyjaśniała okoliczności tego tragicznego wypadku. W momencie w budynku była rodzina, małżeństwo i dziecko. - Tuż przed zdarzeniem cała rodzina była na podwórku. Szczęście w nieszczęściu, że weszli w odpowiednim momencie do mieszkania - przekazuje Damian Ciecierski z tarnogórskiej policji. Na miejscu interweniowała także straż pożarna, bowiem w wyniku wypadku doszło do pęknięcia rury. Do uszkodzenia budynku nie doszło.

Narkotyki za pół miliona

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.