Zabójstwo w Będzinie [ZDJĘCIA]

i

Autor: Policja Będzin

MAKABRYCZNE morderstwo w Będzinie! Skatowali i podpalili 45-latka! [ZDJĘCIA]

2020-07-14 13:05

Brutalne zabójstwo w Będzinie. Do zdarzenia doszło w ubiegły czwartek. Dwóch sprawców w wieku w wieku 28 i 46 lat zaatakowało 45-letniego mężczyznę. Dotkliwie go pobili, a następnie podpalili! Jego nadpalone ciało znalazł rowerzysta. Sprawcom grozi dożywocie.

Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem w centrum Będzina. Jak podają relacjonują policjanci dwaj mieszkańcy miasta w wieku 28 i 46 spotkali 45-latka. Postanowili wspólnie spożyć alkohol. Kupili piwo i wódkę, po czym skierowali się w pobliże torowiska kolejowego przy ulicy Małachowskiego. Tam doszło do morderstwa.

- W trakcie spotkania pomiędzy mężczyznami doszło do sprzeczki. W pewnym momencie 28-latek wraz ze starszym o 17 lat kompanem zaatakowali 45-latka. Ofiara została dotkliwie pobita. Odchodząc oprawcy podpalili także odzież mężczyzny - relacjonuje policja.

Nadpalone zwłoki mężczyzny znaleziono na drugi dzień nad ranem około godz. 4.30. Na ciało natrafił przypadkowy rowerzysta. Policjanci szybko ustalili jego tożsamość, następnie w jednym z mieszkań w centrum miasta schwytali poszukiwanych bandytów.

Na wniosek Policji i prokuratury sprawcy przestępstwa, decyzją będzińskiego sądu zostali wczoraj tymczasowo aresztowani. Za zabójstwo dokonane ze szczególnym okrucieństwem grozi im nawet dożywotnie więzienie.

Jerzy Stuhr w szpitalu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE