Jaworzno. Bezdomna ZMASAKROWAŁA twarz 6-latce! Jest poszukiwania! Została zatrzymana [ZDJĘCIA]

2020-07-14 12:07
Bezdomna chciała zabić Oliwkę
Autor: zdjęcia prywatne/Policja Śląska

Dramat w Jaworznie. Jak wynika z relacji jednej z mieszkanek miasta w poniedziałek na jednym z osiedli bezdomna kobieta rzuciła kamieniem w twarz sześcioletniej dziewczynki. Poszkodowane dziecko trafiło do szpitala w Katowicach. Policja prowadziła poszukiwania sprawczyni tego zdarzenia. Po kilku godzinach udało się ją odnaleźć.

Aktualizacja:

Poszukiwana kobieta została odnaleziona przez policjantów. Więcej na ten temat w naszym materiale.

Wcześniej pisaliśmy:

Do zdarzenia doszło 13 lipca około godz. 21.00 na ul. Matejki w Jaworznie. Poszukiwana Klaudia Szuper-Sielska to osoba bezdomna, która śpi na klatkach schodowych na osiedlu Podwale w Jaworznie. Mieszkańcy interweniowali w jej sprawie wielokrotnie, ale problem nie zniknął. W poniedziałek doszło do kolejnej, bardzo nieprzyjemnej sytuacji.

Jak wynika z relacji mamy poszkodowanej, poszukiwana 46-latka rzuciła kamieniem w twarz jej sześcioletniej córki. Pani Katarzyna, mama Oliwki, wrzuciła zdjęcia 6-latki w mediach społecznościowych. Oliwka jest na nich cała we krwi! Jak udało się nam ustalić poszkodowana trafiła do szpitala w Katowicach. - Dziewczynka trafiła do Centrum Zdrowia Dziecka wczoraj w nocy w poważnym stanie. Przeszła kilkugodzinną operację, po której jej stan oceniany jest na dobry - mówi nam Wojciech Gumułka, rzecznik Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach.

Policjanci prowadzący śledztwo proszą o kontakt wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu kobiety. Funkcjonariusze czekają na każdą wiadomość pod całodobowymi numerami telefonu: 47 618 33 84 bądź pod numerem alarmowym 112.

Kobieta jest podejrzewana o usiłowanie zabójstwa! Mundurowi dodają, że poszukiwana prowadzi bezdomny tryb życia, bardzo często podróżuje po terenie całego kraju. Poniżej jej zdjęcia.

Jerzy Stuhr w szpitalu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE