Tragedia w Tychach. Zwłoki mężczyzny w wiacie śmietnikowej

i

Autor: 112Tychy - Tyskie Służby Ratownicze

ŚMIERĆ NA ŚMIETNIKU

Makabryczne odkrycie w Tychach. W altanie śmietnikowej znaleziono zwłoki

2023-12-11 10:44

Koszmarne odkrycie w altanie śmietnikowej w Tychach! Przy ul. M. Kubicy znaleziono zwłoki mężczyzny - ciało znajdowało się na lokalnym śmietniku. Wszystko wydarzyło się w sobotę, 9 grudnia.

Koszmarne odkrycie w Tychach. Zwłoki mężczyzny w altanie śmietnikowej

Wszystko wydarzyło się 9 grudnia; około godz. 9:00 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Tychach odebrał telefon z informacją, że w altanie śmietnikowej przy ul. M. Kubicy leży mężczyzna. We wskazane miejsce natychmiast przyjechał Zespół Ratownictwa Medycznego i policja. Niestety, gdy służby przyjechały na miejsce okazało się, że mężczyzna leżący w altanie śmietnikowej nie żyje.

O sprawie poinformował portal 112Tychy. Według serwisu, człowiek znaleziony na śmietniku był osobą bezdomną.

Policja apeluje, by pomagać ludziom narażonym na wychłodzenie

Niskie temperatury w okresie jesienno-zimowym to zagrożenie dla życia i zdrowia osób dotkniętych bezdomnością oraz innych, potrzebujących ciepłego schronienia. Dlatego policjanci każdego roku sprawdzają pustostany, ogródki działkowe, kanały ciepłownicze i inne miejsca, w których osoby mogą szukać schronienia przed mrozem. Nie bądźmy obojętni i alarmujmy Policję o przypadkach, w których ktoś jest narażony na wychłodzenie organizmu 

Przypominamy, że co roku od 1 listopada do 31 marca działa specjalna, całodobowa infolinia, obejmująca teren całego województwa śląskiego, gdzie pod numerem telefonu 987 można uzyskać informację o możliwości pomocy dla osób bezdomnych. Informacje na temat pomocy bezdomnym można także znaleźć na stronie internetowej Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Pamiętajmy, że obowiązkiem każdego z nas jest reagowanie na cudzą krzywdę. Nie bądźmy obojętni wobec tych, którzy zwłaszcza teraz mogą potrzebować naszej pomocy. Wystarczy tylko jeden telefon pod numer 112, by uchronić kogoś od wychłodzenia i uratować czyjeś życie.

Informację o osobach bezdomnych potrzebujących pomocy, można także przekazywać za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. W tym celu prosimy o wybranie kategorii zgłoszenia o nazwie "Bezdomność". (Przypominamy, że strona nie służy do zgłaszania potrzeby pilnej interwencji Policji. W tego typu przypadkach należy korzystać z numeru alarmowego 112, 986 lub 999).

Zwłoki dwojga małych dzieci w mieszkaniu. Prokurator potwierdza: Morderstwo!
Sonda
Czy widziałeś kiedyś ludzkie zwłoki?
Nasi Partnerzy polecają