Marcin Pasieka

i

Autor: pixabay.com/policja Kłobuck Marcin Pasieka zaginął. Szuka go policja z Kłobucka

Tajemnicze zaginięcie Marcina Pasieki. Sprzedał samochód. "Szedł wzdłuż torów"

2022-05-27 14:13

Zaginął Marcin Pasieka. Mężczyzna jest poszukiwany przez policjantów z Kłobucka. Po raz ostatni był jednak widziany w Częstochowie. Sprawa jest niezwykle zagmatwana, bowiem sygnałów o zaginionym 40-letnim Marcinie Pasiece jest sporo, ale mimo tego nadal nie udało się go odnaleźć. Mundurowi liczą na pomoc internautów.

Marcin Pasieka zaginął 20 maja. Jak podaje policja, tego dnia około godziny 21.00 wyjechał samochodem z Panek, gdzie mieszkał, a następnego dnia (21.05), w godzinach przedpołudniowych, rozmawiał telefonicznie z rodziną. Potem kontakt się urwał. Tropy prowadzą do klubu Don Kichot w Częstochowie przy Alei NMP, gdzie miał być widziany 20 maja ze znajomymi.

- Policjanci ustalili również, że w sobotę 21 maja około godziny 12.00 - 13.00 Marcin Pasieka sprzedał swój samochód marki volkswagen w komisie samochodowym w Częstochowie. Następnie z samochodu zaginiony zabrał ze sobą plecak, po czym oddalił się w nieznanym kierunku. Z uzyskanej relacji przypadkowego świadka wynika, że osoba podobna do zaginionego, w sobotę 21 maja około godziny 14.00 szła z plecakiem Aleją Wolności w Częstochowie, wzdłuż torów tramwajowych w kierunku dworca PKP - podaje policja.

Czytaj także: Kupił kwiaty i czekoladki w Biedronce, poszedł na seks z 13-latką. Przykładny ojciec 6-latki okazał się pedofilem

Marcin Pasieka. Rysopis zaginionego

Mundurowi opublikowali zdjęcie i rysopis zaginionego 40-latka:

  • wiek z wyglądu: 30 lat
  • wzrost: około 176 cm
  • sylwetka: szczupła
  • włosy: krótkie koloru ciemnego
  • nos: normalny
  • uszy: normalne
  • charakterystyczna cecha: tatuaż na prawym przedramieniu

Czytaj także: Częstochowa. Kobieta zwyzywała kierowcę na pasach. Mamy stanowisko policji

- Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca przebywania osoby zaginionej proszone są o kontakt z KPP w Kłobucku telefonicznie 47 85 822 00 bądź e-mailowo: [email protected] lub z najbliższą jednostką Policji dzwoniąc pod numer alarmowy 997 lub 112 - apelują mundurowi.

Sonda
Czy szukałeś/aś kiedyś osoby zaginionej?
Kierowca BMW driftował na rondzie w Gorzowie Wielkopolskim