Mierzęcice. Rodzinna tragedia na S1. Matka zginęła z niemowlęciem. Ojciec z synem w szpitalu [REKONSTRUKCJA ZDARZEŃ]

2021-04-16 14:53 Rafał Strzelec kaz
Wypadek na S1 w Mierzęcicach. Rekonstrukcja zdarzeń [ZDJĘCIA]
Autor: Policja Śląska Wypadek na S1 w Mierzęcicach. Rekonstrukcja zdarzeń [ZDJĘCIA]

Wypadek na S1 w miejscowości Mierzęcice w powiecie będzińskim. Dwie osoby nie żyją, kolejnych sześć jest rannych w wyniku zderzenia pięciu pojazdów. W wypadku zginęła 29-letnia kobieta oraz trzymiesięczne dziecko. Znamy wstępne ustalenia na temat okoliczności tej tragedii. Co wydarzyło się w piątek 16 kwietnia rano na S1 w Mierzęcicach? Szczegółowa rekonstrukcja zdarzeń w naszej galerii.

Wypadek na S1 w Mierzęcicach. Nie żyją dwie osoby. Jak doszło do tragedii? [REKONSTRUKCJA ZDARZEŃ]

Tragiczny poranek na drodze S1 na wysokości miejscowości Mierzęcice (pow. będziński). W zderzeniu kilku pojazdów zginęła młoda matka i niemowlę. Tym samym autem jechał jej mąż i 3-letni syn. Rodzinna tragedia rozegrała się w piątek 16 kwietnia około godz. 6.30. Prócz dwóch ofiar śmiertelnych w wypadku ucierpiało ogółem 6 osób, które rozwieziono do pobliskich szpitali. Na miejscu zdarzenia nadal trwają czynności z udziałem policji i prokuratora. W związku ze zdarzeniem występują potężne utrudnienia.

Czytaj koniecznie: Koszmarny wypadek na S1 w Mierzęcicach. Zginęła matka z malutkim dzieckiem! Przerażający widok [ZDJĘCIA]

Jak doszło do tego wypadku? Co było przyczyną tragedii na S1 w Mierzęcicach? Policja przekazała wstępne ustalenia na temat okoliczności zdarzenia. Szczegółowa rekonstrukcja zdarzeń znajduje się w poniższej galerii.

Wypadek na S1 w Mierzęcicach. Zginęła matka z dzieckiem [REKONSTRUKCJA ZDARZEŃ, ZDJĘCIA]

Wypadek samochodowy w Mierzecicach
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE