Mikołów: Zabił kobietę na pasach i uciekł! Policja szuka kierowcy

2021-09-18 10:00
Mikołów: Zabił kobietę na pasach i uciekł! Policja szuka kierowcy
Autor: Google Street View/ policja.gov.pl Mikołów: Zabił kobietę na pasach i uciekł! Policja szuka kierowcy

Dramatyczne wydarzenia w Mikołowie (woj. śląskie). W sobotni poranek doszło do potrącenia kobiety na przejściu dla pieszych. Niestety nie udało się jej uratować. Sprawca wypadku uciekł z miejsca zdarzenia i poszukuje go policja.

Do dramatycznego wypadku na ul. Gliwickiej w Mikołowie doszło w sobotę (18 września) około godz. 5:30. Na jednym z przejść dla pieszych, które znajduje się na drodze krajowej numer 44 potrącono kobietę. Niestety mimo reanimiacji poszkodowana zmarła. - Na przejściu dla pieszych została potrącona piesza przez nieznanego sprawcę, który odjechał z miejsca zdarzenia. Trwają czynności zmierzające do jego wykrycia - powiedział w rozmowie z PAP, dyżurny Wydziału Ruchu Drogowego komendy wojewódzkiej w Katowicach. Kobieta, która zginęła miała 41 lat. Droga po wypadku jest zablokowana w obu kierunkach. Do sprawy będziemy wracać.

Olsztyn. Wypadek na ul. Leonharda. Potrącił pieszego na pasach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE