Katowice. Chciał porwać małą dziewczynkę z placu zabaw! Zgroza

2021-09-17 14:39
Katowice. 20-latek chciał porwać małą dziewczynkę
Autor: Policja Katowice Katowice. 20-latek usiłował uprowadzić 5-latkę z placu zabaw

Katowice. Groza na jednym z placów zabaw! 20-letni mężczyzna chciał porwać 5-letnią dziewczynkę. Próbował wyprowadzić ją na zewnątrz ogrodzonego terenu, ale nie powiodło mu się. Ojciec dziewczynki w samą porę zareagował i przekazał policjantom stosowne informacje. Mundurowi zatrzymali niedoszłego porywacza.

Katowice. Próba porwania 5-letniej dziewczynki! Do zdarzenia doszło na ogrodzonym placu zabaw na jednym z osiedli. Jak podaje Komenda Miejska Policji w Katowicach młody mężczyzna próbował wyprowadzić małą dziewczynkę na zewnątrz. Na szczęście nie udało mu się. - 20-latek został zatrzymany przez policjantów dosłownie kilka chwil po zgłoszeniu o zdarzeniu. Ojciec dziewczynki opisał bardzo dokładnie, jak wyglądał napastnik i dzięki tym informacjom patrole, które były w pobliżu mogły natychmiast zareagować. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie i usłyszał już zarzut - podaje katowicka policja, która prowadzi czynności w tej sprawie. Prokuratura tymczasem wystąpiła do sądu z wnioskiem o aresztowanie 20-latka na trzy miesiące. Za usiłowanie uprowadzenia osoby małoletniej mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Gorzów Wielkopolski: Grozili porwaniem dziecka i podpaleniem firmy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE