Brat optyka z Sosnowca, Tomasza M., zabiera głos. To jego 13-letnia córka Dominika popełniła samobójstwo!

i

Autor: Kaz Brat optyka z Sosnowca, Tomasza M., zabiera głos. To jego 13-letnia córka Dominika popełniła samobójstwo!

Morderstwo Sebastiana, samobójstwo Dominiki. Ważna decyzja ws. optyka z Sosnowca

2021-07-05 20:00

Ważna decyzja prokuratury w sprawie optyka z Sosnowca, a więc 41-letniego Tomasza M. Przypomnijmy, że mężczyzna przyznał się do porwania i zabójstwa 11-letniego Sebastiana. Jest w areszcie. Grozi mu dożywocie. W czasie śledztwa okazało się, że 41-latek jest… wujkiem 13-letniej Dominiki, która wcześniej popełniła samobójstwo. Ta informacja zszokowała wiele osób, a śledczy ponownie postanowili zbadać okoliczności śmierci nastolatki. Samobójstwo Dominiki nie miało związku z jej wujkiem, już wcześniej skazanym za porwanie dziecka?

Śledczy uznali, że te sprawy nie mają ze sobą związku. Dominika sama odebrała sobie życie i wznowienie śledztwa w tej sprawie, nie jest potrzebne. To przerażająca seria dramatycznych zdarzeń. Najpierw śmierć 13-latki, później porwanie i morderstwo 11-letniego Sebastiana. 41-letni Tomasz M. przyznał się do zbrodni. Optykowi z Sosnowca grozi dożywocie.

Te dramatyczne zdarzenia wstrząsnęły mieszkańcami regionu i całego kraju. 13 listopada 2020 roku ginie 13-letnia Dominika. Z niewiadomych wówczas przyczyn, dwie dziewczynki w wieku 11 i 13 lat wypadły z drugiego piętra budynku nieczynnej piekarni przy ul. Kotlarskiej w Sosnowcu. Dominika nie przeżyła. Prokuratorskie śledztwo w tej sprawie zostało później umorzone. Do czasu.

W maju tego roku doszło do porwania i zabójstwa 11-letniego Sebastiana z Katowic. Śledztwo w tej sprawie wciąż trwa. Do zbrodni przyznał się optyk z Sosnowca, 41-letni Tomasz M. Mężczyźnie grozi dożywocie. Okazało się, że już w 2008 roku porwał dziecko! Został wtedy skazany na dwa lata więzienia w zawieszeniu na pięć lat. Wstrząsająca historia śmierci 11-letniego Sebastiana i mroczna przeszłość Tomasza M. przeraziła wiele osób. I nagle pojawiła się ta wiadomość: 13-letnia Dominia, to… bratanica optyka z Sosnowca.

Śledczy nie zastanawiali się długo. Postanowili jeszcze raz przyjrzeć się sprawie śmierci 13-latki. Prokuratura przeanalizowała wszystko jeszcze raz i uznała, że Tomasz M. nie ma związku ze śmiercią nastolatki. Śledztwo nie zostanie wznowione – informuje gazeta.pl. – Nie pojawiły się żadne nowe okoliczności bądź dowody, które dawałyby podstawę do decyzji o podjęciu śledztwa z umorzenia – mówi w rozmowie z portalem prok. Waldemar Łubniewski z Prokuratury Okręgowej w Sosnowcu.

Super Raport 05.07 (Goście: Tomasz Siemoniak - PO, Radosław Fogiel - PiS, prof. Antoni Dudek - politolog, UKSW)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany