Mysłowice. Masz GIGANTYCZNY rozmiar stopy? Fundacja obdaruje Cię butami!

2020-07-15 8:16 Katarzyna Zaremba
Fundacja rozdaje ogrmne buty za darmo!
Autor: Fundacja ESPA

Masz znajomych, którzy noszą nietypowy rozmiar buta? A może sam chodzisz w obuwiu z numerem 54 albo 55? - Fundacja ESPA może obdarować takie osoby butami takimi jak na zdjęciu - napisał prezes fundacji ESPA Norbert Palimąka na swoim profilu facebookowym.

Nosisz nietypowy numer buta? Rozmiar 54 bądź 55? Fundacja ESPA ma do wydania kilkadziesiąt par butów właśnie w takich rozmiarach.

Mamy do przekazania coś naprawdę wyjątkowego dla wyjątkowych osób. Czy ktoś z naszych znajomych albo znajomy naszych znajomych nosi numer 54 lub 55? A może są tu jacyś koszykarze? Chętnie podarujemy nowe buty, jak na zdjęciu, o tym duuuużym i nietypowym rozmiarze - napisał Norbert na stronie fundacji. 

Rekordzistą, jeśli chodzi o rozmiar buta, jest Jeison Orlando Rodriguez Hernandez. Mieszkaniec Wenezueli ma buty o rozmiarze 67!

Fundacja ESPA to organizacja pozarządowa o charakterze non – profit. Głównym celem fundacji jest Edukowanie oraz kształtowanie dzieci i młodzieży na ludzi odpowiedzialnych, wyróżniających się wartościami społecznymi i moralnymi. Działania fundacji skupione są na realizowaniu zadań w zakresie niesienia pomocy ludziom młodym (w szczególności: osieroconym, osamotnionym, porzuconym) poprzez aktywizowanie ich do działania i pokonywanie barier utrudniających rozwój.

Poszukiwania Iwony Wieczorek przez Janusza Szostaka.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.