Mysłowice. POŻAR domu jednorodzinnego! Dwie osoby zabrane przez śmigłowiec ratunkowy [ZDJĘCIA]

2020-11-15 9:08
Mysłowice. POŻAR domu jednorodzinnego! W akcji śmigłowiec ratunkowy
Autor: jacqueline macou/cc0/pixabay

Dziś (15 listopada) rano w Mysłowicach w domu jednorodzinnym wybuchł pożar. Trwa akcja gaśnicza, straż pożarna do walki z płomieniami zadysponowała dwanaście zastępów. Niestety są osoby poszkodowane w zdarzeniu. Dwie z nich zostały przetransportowane śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

Dzisiaj (15 listopada) rano w domu jednorodzinnym przy ulicy Hutniczej w Mysłowicach wybuchł pożar. Na miejscu pracuje dwanaście zastępów straży pożarnej. Pojawił się również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał dwie poszkodowane osoby do szpitala. Trwa akcja gaśnicza, nie wiadomo jeszcze, kiedy dobiegnie ona końca. Dopiero po wygaszeniu ognia będzie można ustalić przyczyny jego wybuchu.

- Potwierdzam informację o wybuchu pożaru w domu jednorodzinnego znajdującym się przy ulicy Hutniczej w Mysłowicach. Obecnie na miejscu pracuje dwanaście zastępów straży pożarnej, które walczą z płomieniami. Wiemy również o dwóch osobach poszkodowanych, które śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratowniczego zabrał do szpitala. Nie posiadam informacji, ile osób znajdowało się wewnątrz budynku w momencie pojawienia się ognia. Przyczyny wybuchu pożaru będą wyjaśnianie po jego ugaszeniu - powiedział mł. bryg. Wojciech Chojnowski, oficer prasowy PSP w Mysłowicach.

Pożar w szpitalu w KATOWICACH
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE