Naćpana matka z Gliwic pilnowała niemowle! SZOKUJĄCE odkrycie! [ZDJĘCIA]

2020-05-22 11:42
Gliwice: Matka po narkotykach pilnowała niemowlę
Autor: Policja Gliwice

Szokujące odkrycie w Gliwicach. Policjanci udali się do mieszkania, w którym kobieta pilnowała niemowlęcia pod wpływem narkotyków. Na miejscu znaleziono dopalacze i gotówkę, bowiem jej 25-letni partner trudnił się handlem narkotykami. Mieszkanie wyglądało jak stajnia Augiasza. W takich warunkach żyło 6-miesięczne dzieciątko.

Szokujące znalezisko w Gliwicach. Naćpana matka pilnowała dziecka

Pierwotny zamysł policjantów z Gliwic był inny. Mundurowi zatrzymali 25-letniego mężczyznę, który zajmował się handlem narkotykami. I to właśnie nielegalne substancje miały się znajdować w mieszkaniu. Jednak jak się okazało, przebywała tam również kobieta z 6-miesięcznym niemowlęciem. To, co zobaczyli policjanci na miejscu, było przerażające. W domu panował chaos, brud i syf! A zachowanie kobiety było bardzo podejrzane.

- Stan psychofizyczny kobiety zaniepokoił mundurowych, dlatego postanowili sprawdzić jej stan trzeźwości. Badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu stwierdziło, że matka jest trzeźwa. Na miejsce skierowano więc policjantów ruchu drogowego z testerem narkotyków. Badanie wykazało obecność metamfetaminy i amfetaminy w jej organizmie - informuje gliwicka komenda.

Stróże prawa zajęli się dzieckiem. Powiadomili opiekę społeczną, której pracownicy przejęli maluszka i bezpieczne przewieźli do rodziny prowadzącej pogotowie opiekuńcze. - O sytuacji zostanie powiadomiony sąd rodzinny. Przeciwko kobiecie będą prowadzone czynności w kierunku narażenia dziecka na ewentualne niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia - dodają mundurowi.

W mieszkaniu znaleziono to, czego szukali funkcjonariusze - środki odurzające – dopalacze oraz proszek ecstasy. Kobieta została zwolniona do domu, a jej partner siedzi w areszcie. Poniżej szokujące zdjęcia z policyjnej interwencji.

Narkotyki trzymał w kuchni

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.