Potworne

Napastowali dziewczynki w autobusie. Jedną dotykali po ciele. Nikt nie zareagował!

Dwaj mężczyźni, w sposób prowokujący, wulgarnie, z podtekstem seksistowskim, zaczepili dwie dziewczynki. Jedną z nich dotykali po całym ciele. Wszystko działo się w autobusie komunikacji miejskiej pełnym ludzi. Niestety, nikt nie zareagował!

Napastowali dziewczynki w autobusie. Nikt nie zareagował!

7 marca, w jadącym przez Knurów pełnym pasażerów autobusie, dwaj chuligani zaczepili dwie 14-letnie dziewczynki. Nie tylko wulgarnie się odzywali, ale także jedną z nich zaczęli dotykać po ciele. Gdy dziewczynki zaczęły się bronić, sprawcy zaczęli im grozić gwałtem i uszkodzeniem ciała.

Niestety, zachowanie agresorów nie spotkało się z reakcją pozostałych pasażerów. Rozzuchwaleni mężczyźni wyrwali więc młotek do awaryjnego wybijania szyb i wybili szybę w autobusie. Gdy autobus się zatrzymał dziewczynki uciekły. Jedna z nich o wszystkim z nich opowiedziała swojemu tacie i to on powiadomił policję o całej sprawie.

- Informacja zelektryzowała policjantów. We wskazany rejon ulicy Szpitalnej błyskawicznie wyruszyły wszystkie wolne patrole. Efektem było szybkie ujęcie chuliganów. Okazali się nimi knurowianie w wieku 20 i 37 lat, obaj wielokrotnie już notowani oraz karani za różnego rodzaju przestępstwa. Zostali przetransportowani do komendy miejskiej w Gliwicach, gdzie przejęli ich kryminalni - informują policjanci z gliwickiej komendy.

W czwartek, 9 marca, mężczyźni stanęli przed prokuratorem. Usłyszeli zarzuty popełnienia przestępstw, za które grożą kary 5 lat pozbawienia wolności. Na czas postępowania karnego sprawcy będą znajdować się pod policyjnym dozorem.

Sonda
Czy kary za molestowanie seksualne powinny być wyższe?
Gejowska NAPAŚĆ na górnika pod ziemią kopalni?! "Bił go CZŁONKIEM po twarzy"
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany