Nie żyje 21-letni Krzysztof z Tychów

i

Autor: Facebook

Tragiczne wieści!

Nie żyje 21-letni Krzysztof z Tychów. Zaginął w Chicago. Jego ciało wyłowiono z jeziora Michigan

2022-12-07 16:24

Tragiczny finał poszukiwań Krzysztofa z Tychów. Ciało mężczyzny znaleziono w jeziorze Michigan. 21-latek przebywał w Chicago na wyjeździe służbowym. Przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia miał wrócić do domu. Niestety, finał poszukiwań okazał się tragiczny.

Krzysztof z Tychów nie żyje. 21-latek przebywał w Chicago

Krzysztof S. (21 l.) wyjechał w celach służbowych do Chicago i przebywał tam od 12 listopada. Był pracownikiem IT w jednej z firm. Mężczyzna zaginął 3 grudnia. Tego dnia udał się ze znajomymi na przyjęcie bożonarodzeniowe do baru Howl at the Moon Chicago. Jak podała na Facebooku jego siostra, mężczyzna między godziną 20.00 i 21.00 wyszedł z lokalu nic nie mówiąc swoim kolegom. Wracał do hotelu oddalonego o 60 kilometrów od lokalu. Niestety, nie dotarł na miejsce. Jego telefon nie odpowiadał. Rozpoczęły się poszukiwania. Zdjęcia Krzysztofa były udostępniane w mediach społecznościowych, także w grupach zrzeszających mieszkańców Chicago.

Niestety, 21-letni Krzysztof nie żyje. Jak podaje serwis tygodnikprogram.com, jego ciało znaleziono w jeziorze Michigan przy Oak Street Beach.Z ciężkim sercem chcemy powiadomić, że ciało Krzysztofa, który zaginął w Chicago, zostało odnalezione.... Nie taki miał być finał tej sprawy  - poinformował z kolei serwis SOS Zaginięcia.

- Nie żyje Krzysztof, były fotograf Hokejowych Tychów. Niezmiernie miło było nam z Tobą współpracować przez tamte lata, dziękujemy za poczyniony wkład w rozwój naszej społeczności - to z kolei wpis na profilu Hokejowe Tychy.

Informację o śmierci mężczyzny potwierdzili również bliscy Krzysztofa z Tychów. - W imieniu rodziny dziękuję wszystkim z całego serca za pomoc w poszukiwaniach. Za każde udostępnienie i dobre słowo. Jesteśmy pogrążeni w rozpaczy. KRZYŚ NIE ŻYJE - napisała pani Roksana.

Sprawę wyjaśnia miejscowa policja.

Podczas libacji pobili się o kobietę. 37-letni Piotr nie żyje
Sonda
Czy szukałeś/aś kiedyś osoby zaginionej?
Nasi Partnerzy polecają