Nie żyje młody aktor

i

Autor: shutterstock

Bardzo smutne wieści

Nie zyje młody aktor z Teatru Bezpańskiego. Dawid miał 32 lata

2023-05-30 22:08

Teatr Bezpański poinformował o śmierci swojego młodego aktora. Dawid odszedł w wieku 32 lat. - Był człowiekiem o nieprzeciętnym poczuciu humoru, które uwielbialiśmy - czytamy w poruszającym wpisie na profilu teatru.

Dawid z Teatru Bezpańskiego nie żyje

Teatr Bezpański z Rudy Śląskiej poinformował o śmierci swojego aktora, 32-letniego Dawida. Mężczyzna był członkiem grupy artystycznej od 2012 roku. - Był człowiekiem o nieprzeciętnym poczuciu humoru, które uwielbialiśmy. Zawsze gotowy na wszystko, zawsze wystający poza schematy, niezwykle inteligentny, zdolny i po ludzku życzliwy. Człowiek na którego zawsze można było liczyć. Żadna ze szkół teatralnych nie dała mu szansy, choć talentem obdzielić mógłby nie jedno miasto w tym województwie - czytamy w poruszającym poście na profilu teatru. 

- Byłeś wspaniałym towarzyszem teatralnej broni. Nigdy Ci tego nie zapomnimy. Wielką przyjemnością i zaszczytem było patrzeć jak przekraczasz ludzkie wyobrażenia. Żegnaj przyjacielu - napisali przedstawiciele Teatru Bezpańskiego. Pogrzeb młodego aktora będzie miał miejsce w kościele św. Józefa w Świętochłowicach w czwartek (1 czerwca) o godz. 8:45. Po uroczystości nastąpi odprowadzenie na Cmentarz Parafialny przy ul. Wiśniowej w Świętochłowicach-Zgodzie. Bliskim przekazujemy wyrazy współczucia. 

Dorota i Wojtuś spoczęli na cmentarzu. Na ten widok pękają serca