Obrzydliwy atak hejterów na zmarłą 19-latkę

i

Autor: facebook

Obrzydliwy hejt na 19-latkę, którą zabił autobus w Katowicach! "Patologia"

2021-08-02 13:04

Basia Sz., 19-letnia mama dwojga dzieci zginęła tragiczną śmiercią w sobotni poranek, rozjechana przez autobus miejski. Młoda dziewczyna wychowywała malutkich Igorka i Elizę, łączyła obowiązki matki z codziennym życiem 19-letniej, dopiero wchodzącej w dorosłość kobiety. Jej tragiczna śmierć stała się powodem do niewybrednych ataków internetowych hejterów, którzy szkalują imię zmarłej w mediach społecznościowych. Wielu komentujących sugeruje, że zmarła pochodziła z patologicznej rodziny, inni podkreślają, iż młoda mama nie powinna była wychodzić z domu o tej porze, zostawiając dzieci bez opieki. Pojawiają się głosy, że "pijana" nastolatka zwyczajnie weszła pod koła autobusu i sama jest sobie winna. Na profilu zmarłej nie brakuje też chamskich memów i filmików wyśmiewających śmierć Basi. Wszystko to czytają zrozpaczeni znajomi i bliscy kobiety. "Została przejechana przez kierowcę autobusu, a ludzie urządzają sobie kabaret" - podsumowała internautka.

19-letnia Basia zginęła pod kołami autobusu w sobotni poranek. Wiadomo, że na ulicy doszło do bójki, w pewnym momencie przed awanturującą się grupą pojawił się autobus miejski. Po chwili pojazd zwyczajnie wjechał w ludzi na ulicy, konsekwencje okazały się tragiczne: 19-latka zmarła. Na razie nie wiadomo, co spowodowało, że nastolatka w ogóle się znalazła wśród agresywnych mężczyzn. Jej znajomi w mediach społecznościowych przekonują, że młoda kobieta usiłowała uspokoić zwaśniony tłum. To jednak tylko nakręca internetowych trolli i hejterów, którzy sprawili, że na profilu w mediach społecznościowych mamy dwójki małych dzieci dosłownie wybiło szambo nienawiści!

- Trzeba było zostać w domu, a nie szwędać się z jakąś patologią. Selekcja naturalna, tylko szkoda dzieci, że miały tak nieodpowiedzialną matkę - czytamy w komentarzu

- Oby ktoś bardziej odpowiedzialny się nimi [dziećmi - przyp. red.] zajął. Życie zweryfikowało, że matka nie była - wypowiedziała się kolejna osoba.

Podobnych komentarzy, jednoznacznie krytykujących zmarłą i podkreślających jej rzekomą nieodpowiedzialność oraz skłonność do imprezowego trybu życia, jest więcej. Rynsztokowy poziom słownictwa sprawia, że nie nadają się one do publikacji.

Żenująca twórczość hejterów została też uzupełniona przez prześmiewcze memy i nagrania. Między innymi takie jak poniżej:

Obrzydliwy hejt na 19-latkę, którą zabił autobus!

i

Autor: FB/cytat Obrzydliwy hejt na 19-latkę, którą zabił autobus!

Działalność internetowych hejterów sprawiła, że nawet osoby, które upomniały się o dobre imię zmarłej, dały się sprowokować.

Komentarze na profilu zmarłej Basi

i

Autor: Facebook.com/screen Komentarze na profilu zmarłej Basi

Na profilu zmarłej Basi co chwila pojawiają się nowe komentarze, zarówno niewybredne ataki, jak i próby obrony pamięci o zmarłej. Wszystko to czytają bliscy Basi, działalność trolli z sieci tylko pogarsza rozpacz żałoby.

Tragiczną śmiercią zginęła młoda kobieta, mama dwójki dzieci, ukochana córeczka jej pogrążonego we łzach taty Krzysztofa. Przerażającym jest, że powszechność internetu sprawiła, iż wątpliwej jakości rozrywka internetowych błaznów może w tak ohydny sposób zakłócić żałobę po śmierci 19-letniej dziewczyny.

- Została przejechana przez kierowcę autobusu, a ludzie urządzają sobie kabaret - podsumowała jedna z internautek.

Rozjechał autobusem 19-latkę. Był na silnych lekach. Konferencja prokuratury