Piękny gest firmy z Sosnowca. Zrobili to dla zwierząt ze schroniska! [ZDJĘCIA]

2020-04-21 8:49

Prawie pół tony najwyższej jakości karmy trafiło do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Sosnowcu. To piękny gest jednej z firm z tego miasta, która postanowiła wesprzeć czworonożnych pupili w czasie epidemii koronawirusa. To nie wszystko. Zastanawiają się także nad adopcją zwierzaka z tego schroniska. Zobaczcie zdjęcia!

Szalejąca epidemia koronawirusa i wprowadzone z tego powodu obostrzenia w Polsce uderzają praktycznie w każdą branżę. Sytuacja jest jednak ciężka nie tylko dla ludzi, ale również dla zwierząt. Firma E-dym w Sosnowcu postanowiła wesprzeć schronisko dla bezdomnych zwierząt w tym trudnym okresie. Piękny gest!

- Tak bardzo zaskoczyło nas coś, co wydarzyło się pod naszym schroniskiem. Z samego rana zastał nas taki widok. Pracownicy E-dym zrobili naszym psim podopiecznym ogromną niespodziankę i zaopatrzyli w niezliczoną ilość mokrej karmy lepszej jakości - piszą pracownicy schroniska na Facebooku.

- Dziękujemy, że w tak trudnym dla nas wszystkich czasie pamiętacie o naszych bezdomnych podopiecznych. Dziękujemy za inicjatywę i ogromne wsparcie - podkreślają pracownicy.

Firma E-dym kupiła prawie pół tony najwyższej jakości mokrej karmy dla zwierząt ze schroniska! To nie wszystko.

- Mają (schronisko - red.) obecnie pod swoją opieką ogromną liczbę kotów oraz psów. Zarząd firmy E-dym właśnie zastanawia się nad adopcją jednego z nich - napisali na Facebooku.

I zapytali swoich obserwatorów, jakie imię proponują. Tego typu akcji potrzeba nam więcej!

Polscy medycy pod egidą WHO mierzą się z koronawirusem w Kirgistanie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE