Pijany jak bela 18-latek zmiótł oplem rowerzystę! Makabryczny wypadek w Jastrzębiu-Zdroju

2021-10-18 13:15
Wypadek w Jastrzębiu-Zdroju
Autor: Policja Jastrzębie-Zdrój Wypadek w Jastrzębiu-Zdroju. Pijany 18-latek potrącił rowerzystę

Wypadek w Jastrzębiu-Zdroju. W poniedziałek o godz. 6.00 rano pijany 18-latek kierujący oplem potrącił rowerzystę. Poszkodowany trafił z obrażeniami ciała do szpitala. Tymczasem młodzieniec będzie miał poważne problemy. Grożą mu nawet dwa lata więzienia.

Groźny wypadek w Jastrzębiu-Zdroju. Do zdarzenia doszło w poniedziałek (18 października) około godz. 6.00 rano. Jak relacjonuje policja, kierujący oplem podczas wyprzedzania rowerzysty, uderzył prawym bokiem pojazdu w 36-letniego rowerzystę, jadącego w tym samym kierunku. - W wyniku zderzenia rowerzysta, doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. Policjanci ustalili, że rowerzysta był trzeźwy, natomiast 18-letni kierowca osobówki miał 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu - informuje policja. Co ciekawe, młodzieniec miał prawo jazdy dopiero od dwóch miesięcy. Bardzo szybko jest stracił, a już wkrótce może wylądować za kratkami. Za jazdę pod wpływem alkoholu grozi kara dwóch lat więzienia.

Wjechał naćpany w samochód z półrocznym dzieckiem?! Zgroza w Rybniku [ZDJĘCIA]

Sonda
Czy pijani kierowcy powinni być surowiej karani?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE