WALKA O PRZETRWANIE

Pilne poszukiwania kobiety w Beskidzie Żywieckim! Od wielu godzin nie ma z nią żadnego kontaktu!

2023-01-24 22:15

We wtorek, 24 stycznia, Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe przekazało przerażające wiadomości. Od godziny 14 trwają poszukiwania kobiety, z którą kontakt urwał się chwilę po jej rozmowie z dyspozytorem numeru 112. Poszukiwana powiedziała, że traci siły i ma wątpliwości czy dotrze do celu. Po podaniu tych informacji, kontakt z kobietą się urwał.

Beskid Żywiecki. Trwają poszukiwania zaginionej kobiety

Około godziny 14 we wtorek, 24 stycznia, do Centrum Powiadamiania Ratunkowego wpłynęło zgłoszenie od kobiety idącej z Rysianki czerwonym szlakiem w stronę Hali Miziowej.

Kobieta poinformował dyspozytora o tym, że brakuje jej siły i ma wątpliwości, czy dotrze do celu. – Po podaniu tylko tych informacji kontakt z kobietą się urwał. Policja nie ma możliwości skontaktowania się z nią, gdyż jej telefon nie posiada karty SIM – przekazało w mediach społecznościowych Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Trwa akcja poszukiwawcza. Zaangażowanych jest ponad 60 ratowników Grupy Beskidzkiej GOPR. Wszyscy szukają kobiety w terenie.

W działaniach biorą udział również: Komisariat Policji w Jeleśni, PSP Żywiec oraz OSP Sopotnia Mała. Po stronie słowackiej kobiety szukają ratownicy z Horská záchranná služba – dodają druhowie.

Prośba o przekazywanie tamtejszej policji jakichkolwiek informacji mogących pomóc ustalić tożsamość kobiety lub miejsce jej aktualnego przebywania!

Sonda
Czy brałeś/brałaś kiedyś udział w poszukiwaniach osób zaginionych?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają