Po rozmowie z ojcem nagle zapadł się pod ziemię. Policja szuka Tomka z Katowic

2022-03-23 17:48
Tomasz Siemek
Autor: Policja

Zaginął 27-letni Tomasz Siemek. Mieszkający na co dzień w Katowicach mężczyzna był widziany 10 marca w Ustroniu. Po rozmowie z ojcem wyszedł z domu i przepadł bez wieści. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach. Widzieliście Tomasza Siemka? Skontaktujcie się z mundurowymi.

Jak podaje policja, Tomasz Siemek (27 l.) mieszka na co dzień w Katowicach. Jednak 10 marca tego roku przebywał w domu w Ustroniu. Około godz. 16.30, po rozmowie z ojcem, opuścił budynek i udał się w nieznanym kierunku.

Czytaj również: Miała się spotkać z ojcem. Szukają jej już pół roku! Co się stało z Wiktorią?

- Przed przyjazdem do Ustronia mieszkał w Katowicach. Stałe miejsce zameldowania posiada w Opolu, jednakże nie przebywał pod tym adresem od kilku lat. W dniu zaginięcia ubrany był w czarną pikowaną kurtkę, zimową czarną czapkę, ciemne spodnie. Posiada okulary w czarnych oprawkach. Zabrał ze sobą czarny plecak oraz dokumenty. Zaginiony ma 27-lat, około 180 cm wzrostu, jest normalnej budowy ciała - opisuje policja.

Zobacz także: Poszukiwany czerwoną notą Interpolu gangster ze Śląska przetransportowany do Polski

Widziałeś Tomasza Siemka? Kojarzysz mężczyznę ze zdjęcia? Zgłoś się na policję! - Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie pod nr tel. 47 8573 200, 47 8573 255 lub z najbliższą jednostką policji - numer alarmowy 112! - informuje KPP w Cieszynie.

Czytaj także: Spała z seniorką i trójką dzieci w samochodzie. Niespodziewany finał. Wzruszenie odbiera mowę

Sonda
Czy szukałeś/aś kiedyś osoby zaginionej?
Słupsk: Naćpany 37-latek potrącił dwie nastolatki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE