Pogrzeb 11-letniej Lenki

i

Autor: Shutterstock; Archiwum prywatne / Facebook Pogrzeb 11-letniej Lenki

Dziewczynka spocznie w Wiedniu!

Pogrzeb 11-letniej Lenki odbędzie się w niezwykłym miejscu. Jej bliscy mają poruszającą prośbę

2022-08-03 8:42

Śmierć 11-letniej Lenki poruszyła cały Śląsk. Dziewczynka zmarła po długiej walce z chorobą nowotworową. Jej pogrzeb odbędzie się 12 sierpnia. Bliscy Lenki podali szczegóły pogrzebu 11-latki. Mają również niezwykłą prośbę do osób, które chcą dziewczynkę pożegnać.

Śmierć 11-letniej Lenki. Zmarła po ciężkiej chorobie

O tym, że 11-letnia Lenka odeszła z tego świata, jej bliscy poinformowali za pomocą strony "Uratujmy Lenkę", gdzie na bieżąco pojawiały się wiadomości o stanie zdrowia dziewczynki. - Odeszła spokojnie w domu, w ramionach mamy, tulona i trzymana za rękę... Odnalazła spokój  - informowano we wpisie. Dziewczynka zmarła 1 sierpnia o 00.38 w nocy. Od 2015 roku zmagała się z nowotworem - zdiagnozowano wówczas u niej złośliwego guza mózgu, tzw. wyściółczaka anaplastycznego. 

Czytaj także: Ważyła 111 kilogramów, lekarze zmniejszyli jej żołądek. Teraz Emilia czuje się jak nowa!

Pogrzeb 11-letniej Lenki odbędzie się w Wiedniu. Bliscy mają poruszającą prośbę

Na profilu "Uratujmy Lenkę" podano szczegóły pogrzebu 11-latki. Uroczystość odbędzie się w piątek 12 sierpnia o godzinie 13.30 w Feuerhalle Simmering w Wiedniu. - Jeżeli pragniecie wraz z nami pożegnać Lenkę i towarzyszyć Jej w ostatniej drodze, niechaj elementem Waszego stroju będzie któryś z kolorów tęczy, a szczególnie ulubiony przez nią różowy, liliowy/fioletowy lub turkusowy - czytamy we wpisie.

Czytaj także: 22-letnia Marcelina zgwałcona i wypchnięta z balkonu w Turcji? Wstrząsające doniesienia

- Zamiast kwiatów prosimy o charytatywne wsparcie fundacji BONsurprise, która dała nam tu w Wiedniu dom, poprzez dołożenie się na miejscu do puszki. Znając radość życia Lenusi oraz ufając, że jest teraz wolna i szczęśliwa, uczyńmy to pożegnanie świętem celebracji Jej życia - dodają bliscy Lenki.

Czytaj koniecznie: Nie żyje Henryk Sellin. Ogromny smutek w PiS, syn wiceminister prosi o modlitwę

Sonda
Czy boisz się śmierci?
36-latka zginęła w spalonym mitsubishi na S8
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany