Piekny gest!

Policjanci spełnili życzenie 90-latki. Pani Zofia szalała na strzelnicy [ZDJĘCIA]

2022-10-03 14:01

Pani Zofia chciała wstąpić w młodości do służb mundurowych. Los chciał jednak inaczej - obecnie 90-letnia kobieta musiała zajmować się chorą matką. Teraz jednak policjanci z Bierunia postanowili spełnić życzenie kobiety w jednym z dziennych domów seniora. Zabrali 90-latkę na strzelnicę!

Pani Zofia ma obecnie 90 lat, na co dzień mieszka w jednym z dziennych domów seniora. Podczas spotkania z policjantami opowiedziała o swoim marzeniu. Kobieta chciała jeszcze raz wziąć do ręki broń i sprawdzić, co jeszcze zostało z jej formy strzeleckiej z młodych lat. - Jak się okazało, gdy Pani Zofia była młodą kobietą, miała treningi strzeleckie w swoim zakładzie pracy. Strzelała tam zarówno z broni krótkiej, jak i długiej. Chciała wtedy bardzo wstąpić w szeregi służb mundurowych. Niestety życie napisało inny scenariusz dla Pani Zofii. Z uwagi na poważną chorobę matki musiała zrezygnować z planów pracy w służbach mundurowych i zaopiekować się nią - tłumaczą mundurowi z Bierunia. Zaproponowali kobicie wizytę na strzelnicy. Pani Zofia mogła znów wziąć do ręki broń i pod opieką instruktora oraz syna Piotra z radością posłała kilka kulek w kierunku tarczy. Seniorka była wyraźnie wzruszona. W poniższej galerii możecie zobaczyć zdjęcia 90-latki w akcji!

90-latka na strzelnicy! Pani Zofia spełniła marzenie [ZDJĘCIA]

Express Biedrzyckiej - Bronisław Komorowski: Putin marzy o tym, by UE się rozpadła
Sonda
Czy jesteś za łatwym dostępem do broni palnej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają