Policjanci z Zabrza dostali zaskakujące zgłoszenie! "Do miasta idą konie"

2022-05-24 10:16
Zabrze: Trzy konie uciekły ze stadniny!
Autor: pixabay.com

Konie biegające wolno po ulicach miasta? Takie obrazki na Śląsku to rzadkość! Dlatego mocno zdziwieni we wtorek, 24 maja musieli być o poranku mieszkańcy zabrzańskiej dzielnicy Mikulczyce, kiedy zobaczyli trzy konie "zwiedzające" okolicę na własne "kopyto". Policjanci dostali sygnał w tej sprawie od jednego z mieszkańców.

Zabrze: Trzy konie uciekły ze stadniny

Niemałą sensację wywołały trzy konie, które we wtorek (24 maja) rano zwiedzały dzielnicę Mikulczyce w Zabrzu. Zwierzęta były widziane m.in. przy ul. Tarnopolskiej i Leśnej. Zdjęcia koni obiegły szybko zabrzańskie grupy zrzeszające mieszkańców. Również policja z Zabrza dostała zgłoszenie o zdarzeniu. - Około godz. 6.21 rano wpłynęło zgłoszenie z ulicy Tarnopolskiej. Zgłaszający mówił, że "konie idą w stronę Zabrza". Na miejsce udali się policjanci, którzy po półgodzinnym okrążeniu okolicy nie stwierdzili ich obecności - mówi mł. asp. Sebastian Bijok, oficer prasowy KMP w Zabrzu. Z naszych ustaleń wynika, że zwierzęta trafiły już do właściciela. Konie uciekły prawdopodobnie z rancza przy ul. Leśnej. Zostały zabezpieczone. Nikomu nic poważnego się nie stało.

Czytaj również: Piekary Śląskie: Zrobiła zdjęcie dzieci siedzących w oknie. Burza w komentarzach! "Głupoty wyjdą bokiem"

Zobacz koniecznie: 25-latek spadł z balkonu na ziemię na oczach kolegi! Co oni wyprawiali? Szok w Wodzisławiu Śląskim

Co za akcja w centrum Krakowa! Kot uciekł właścicielce i utknął na balkonie. Ściągnął go policyjny "spiderman"
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE