Gdzie jest Jacek Jaworek?

Poszukiwany żywy lub martwy. To tu może się zakończyć polowanie na Jacka Jaworka

2022-11-27 5:00

Jacek Jaworek to najbardziej poszukiwany przestępca w Polsce. Zdjęcia podejrzanego o potrójne zabójstwo w Borowcach 53-latka stale widnieją w policyjnej bazie danych. W ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy pojawiło się wiele hipotez mówiących o tym, gdzie jest Jacek Jaworek i co się z nim stało. Zebraliśmy wszystkie informacje w jednym artykule.

Gdzie jest Jacek Jaworek? Najważniejsze hipotezy i ustalenia

Jacek Jaworek ma 53 lata. Jest poszukiwany przez policję i podejrzany o zabójstwo trzech osób. W nocy z 9 na 10 lipca 2021 roku we wsi Borowce 52-letni wówczas mężczyzna zastrzelił z broni palnej swojego brata Janusza (44 l.), jego żonę Justynę (44 l.) i ich syna Jakuba (17 l.). Tylko 13-letni Gianni ocalał, bo schował się przed Jaworkiem. Tłem zbrodni miał być konflikt rodzinny o ojcowiznę, kłopoty Jaworka w małżeństwie, jego trudne relacje z bliskimi. Od tamtej tragedii minęło wiele miesięcy. W tym czasie pojawiło się wiele hipotez dotyczących podejrzanego. Podstawowe pytanie, jakie zadają sobie śledczy, brzmi: czy Jacek Jaworek żyje czy nie żyje? W ostatnim czasie w okolicach wsi Borowce pojawiło się kilkuset funkcjonariuszy, którzy szukali ciała Jaworka. Zwłok nie odnaleziono. Jak obecnie wygląda śledztwo w sprawie zabójstwa w Borowcach? Jakie są najważniejsze hipotezy dotyczące poszukiwań mężczyzny? Stworzyliśmy listę miejsc, w których może ukrywać się Jacek Jaworek.

Szczegóły w naszej galerii - KLIKNIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ

Mordował nawet ciężarne kobiety. Robił to dla pieniędzy.

Posłuchaj historii jednego z najbardziej bezwzględnych polskich morderców!

Listen to "Henryk Moruś - Bestia z Sulejowa. ZŁO-Zbrodnia, Łowca, Ofiara" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają