POTWORNY smród w Gliwicach! Fetor kurzych odchodów był nie do zniesienia

2020-09-09 17:16
Gliwice: Fetor z hodowli drobiu przeszkadzał mieszkańcom
Autor: pixabay.com

Czasami strażnicy miejscy są wysyłani w teren, bo dzieje się coś naprawdę nieoczekiwanego. Tym razem funkcjonariusze z Gliwic musieli podjąć interwencję w związku z... odchodami koguta. A najściślej mówiąc ich "zapachem", który przeszkadzał mieszkańcom dzielnicy Bojków.

Jak informuje na swoim profilu społecznościowym Straż Miejska w Gliwicach funkcjonariusze dostali zgłoszenie, że na terenie dzielnicy Bojków potworny fetor daje się we znaki mieszkańcom. Jak mówili źródło przykrego "zapachu" pochodziło w pobliskiej hodowli drobiu.

- Mieszkańcy dzielnicy Bojków zgłosili nam interwencję dotyczącą uciążliwego chowu drobiu a konkretnie nieprzyjemnego zapachu ich odchodów, które jak się okazało nie były właściwie utylizowane. W tym przypadku wystarczyła nasza rozmowa z hodowcą, który zaraz po naszych działaniach uprzątnął teren a drób przetransportował w odosobnione miejsce - relacjonują funkcjonariusze.

Strażnicy zobowiązali się do sprawdzenia za jakiś czas, czy problem powraca. Jak widać w pracy strażnika miejskiego nie brakuje dość nietypowych i nieoczekiwanych zgłoszeń.

Kolumbowie mają 50 lat. Groby aktorów serialu - Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE