Prezydent Chęciński TO zrobił! Rozstaje się ze słynną marynarką. Można ją wygrać na aukcji WOŚP

2022-01-25 10:27
Prezydent Chęciński TO zrobił! Rozstaje się ze słynną marynarką. Można ją wygrać na aukcji WOŚP
Autor: MATERIAŁY PRASOWE Prezydent Chęciński TO zrobił! Rozstaje się ze słynną marynarką. Można ją wygrać na aukcji WOŚP

On znowu TO zrobił! Prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński, po raz kolejny pokazał, że ma dystans do siebie i tego, co piszą mu internauci. Na aukcję WOŚP trafiła jego słynna marynarka. - To wielokrotny bohater internetowych wpisów, przedmiot licznych komentarzy, obiekt „westchnień” m.in. sosnowieckich facebookowych trolli - mówi Chęciński.

Prezydent Chęciński TO zrobił! Rozstaje się ze słynną marynarką. Można ją wygrać na aukcji WOŚP

On naprawdę TO zrobił! Prezydent Sosnowca, Arkadiusz Chęciński, wystawił na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy swoją marynarkę.

- To wielokrotny bohater internetowych wpisów, przedmiot licznych komentarzy, obiekt „westchnień” m.in. sosnowieckich facebookowych trolli. Marynarka była świadkami wizyt najznamienitszych postaci polskiej polityki, jak Rafał Trzaskowski, Donald Tusk, Jerzy Buzek, a także prezydentów największych polskich miast. Niewykluczone, że wśród nich byli także politycy partii rządzącej... A tak na serio, to liczę, że aukcja wzbudzi równie duże zainteresowanie jak zdjęcia, na których w niej byłem i wesprze konto Orkiestry - mówi Arkadiusz Chęciński.

Czytaj także: 15 -letnia Paulina zaginęła. Widzieliście ją?

WOŚP 2022. Co trafiło na akcje w Sosnowcu?

Sosnowieckie aukcje dla WOŚP ruszyły, a wśród nich oprócz marynarki prezydenta przejazd... półgopiaskarką. A miłośnicy zwierząt mogą zostać opiekunem kangura z mini-zoo w Kazimierzu. Jest też nie lada gratka dla fanów sportu. Na aukcję trafi pierwsze zwiedzanie Zagłębiowskiego Parku Sportowego tuż po zakończeniu inwestycji. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami zachęca do przejażdżki 40-tonowym kompaktorem.

Kto się pospieszy, jeszcze w tym roku będzie mógł odpalić światełko do nieba w trakcie 30. finału WOŚP.  30 gadżetów miejskich na 30 finał, złoty paszport czy też kalendarz z sosnowieckimi sportowcami z autografami. Ponadto czekają m.in. koszulka reprezentacji Polski podarowana przez Jerzego Buzka.

30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sosnowcu. Data, godzina, miejsce

30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sosnowcu odbędzie się na Górce Środulskiej. Początek o godzinie 11. Wtedy na małej scenie, tuz przy tzw. narciarni, będą odbywały się licytacje, konkursy i wydarzenia dla całej rodziny. Start już o godzinie 11. Zapraszamy mieszkańców, bo o godzinie 12.20 odbędzie się Korowód Przebierańców konkurs na najpiękniejsze przebranie, a o 14.15 wspólne tworzenie napisu „30 lat WOŚP” – oba wydarzenia będą transmitowane w tv.

- W tym roku mamy dużo zmian, ale postawiliśmy też na klasykę. Można wylicytować patronat nad Stawikami, który co roku cieszy się ogromną popularnością, ławeczkę w Parku Sieleckim, ale jest tez sporo nowości - mówi Michał Mercik, Pełnomocnik Prezydenta Miasta ds. Kultury, Rozwoju i Dialogu Społecznego.

30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sosnowcu. Wystąpi m.in. Feel oraz Blue Cafe

O godzinie 15 rozpoczną się koncerty. Na scenie pojawią się m.in. Feel oraz Blue Cafe.

- Wielki Finał zakończymy tradycyjnie światełkiem do nieba, a towarzyszyć temu wydarzeniu będą bezhukowe fajerwerki - mówi prezydent Chęciński.

Warto odwiedzać także sosnowieckie konto na Allegro Sosnow_licytuje, gdzie będą trafiały kolejne przedmioty i atrakcje. Swoją eSkarbonkę ponownie uruchomił prezydent miasta.

Odcinek specjalny dla WOŚP. Groby tragicznie zmarłych strażaków. Niezapomniani
Sonda
WOŚP 2022 - czy wesprzesz zbiórkę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE