15-letnia Paulina wyszła z psem na spacer. Od 19 stycznia nie ma z nią kontaktu

2022-01-24 14:25
Paulina wyszła z psem na spacer. Od 19 stycznia nie ma z nią kontaktu
Autor: POSZUKIWANI, ZAGINIENI CAŁY ŚWIAT/FACEBOOK Paulina wyszła z psem na spacer. Od 19 stycznia nie ma z nią kontaktu

15 - letnia Paulina Gorzawska wyszła ze swojego domu w Czerwionce - Leszczynach. Mamie powiedziała, że idzie do koleżanki, wzięła ze sobą pieska Nero. Kiedy nie wróciła do domu o umówionej godzinie, mama dziewczynki wszczęła alarm. Wtedy się okazało, że Paulina nie dotarła do koleżanki.

15-letnia Paulina wyszła z psem na spacer. Od 19 stycznia nie ma z nią kontaktu

Paulina Gorzawska wyszła z rodzinnego domu znajdującego się przy ul. Żorskiej w Czerwionce - Leszczynach, 19 stycznia. Około godziny 15.30 powiedziała mamie, że idzie do koleżanki, zabrała ze sobą pieska Nero. Niestety, jak się później okazało nie dotarła do koleżanki. Mama próbował się z nią skontaktować, jednak jej telefon był już nieaktywny.

Czytaj także: Zorganizowali wielki seksbiznes na Śląsku

Paulina nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną ani przyjaciółmi.

  • Rysopis zaginionej: wzrost 158 cm; sylwetka szczupła; włosy czarne z brązowymi odrostami, proste, oczy niebiesko-zielone, ma kolczyk w nosie.
  • Ubiór: kurtka puchowa koloru czarnego, spodnie jeansowe koloru niebieskiego, buty koloru czarnego – sportowe z napisem „Adidas”, saszetkę-torbę koloru czarnego z białym napisem „Reebok” oraz czapkę z daszkiem koloru czarnego.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej, proszone są o kontakt na numer alarmowy 112, bądź z dyżurnym Komisariatu Policji w Czerwionce- Leszczynach - 47 85 577 10.

Zaginiona dziewczyna została zamordowana
Sonda
Jak oceniasz działania policji w naszym kraju?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE