Prezydent Sosnowca pokazał córkę. Ale piękność! Internauci zwrócili uwagę na pewien szczegół

2021-05-10 12:33 Bartosz Wojsa
Prezydent Sosnowca pokazał córkę. Ale piękność! Internauci zwrócili uwagę na pewien szczegół
Autor: arc. Prezydent Sosnowca pokazał córkę. Ale piękność! Internauci zwrócili uwagę na pewien szczegół

Prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński słynie ze swojej aktywności w mediach społecznościowych i ciętego poczucia humoru. Tym razem na Facebooku pochwalił się zdjęciem córki, wraz z którą w rodzinnym gronie świętował jej 25. urodziny. Piękna kobieta! Internauci zwrócili jednak uwagę na inny szczegóły. W komentarzach aż zawrzało! Takich reakcji można się było spodziewać.

Spis treści

  1. Prezydent Sosnowca pokazał córkę. Ale piękność! Właśnie skończyła 25 lat
  2. Córka prezydenta Sosnowca. Arkadiusz Chęciński dodał zdjęcie! Zobacz:
  3. Zdjęcie prezydenta wywołało mieszane reakcje. Internauci zwrócili uwagę na pewien szczegół

Prezydent Sosnowca pokazał córkę. Ale piękność! Właśnie skończyła 25 lat

Prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński bardzo aktywnie działa w mediach społecznościowych. Tym razem postanowił pochwalić się zdjęciem rodzinnym, które uchwycono podczas weekendu. "Rodzinny weekend dobiega końca. Moja Córka skończyła 25 lat. Wszystkiego najlepszego", napisał na Facebooku i zamieścił fotografię z córką. Piękna kobieta! Na zdjęciu widać też innych członków rodziny. W komentarzach ludzie - w większości - pozytywnie zareagowali na wpis. "Wszystkiego co najlepsze dla córki, a dla pana gratulacje ślicznej dziewczyny", czytamy we wpisach. Nie wszyscy jednak w taki sposób podeszli do tego, co zrobił prezydent. Internauci zwrócili uwagę na pewien szczegół, który pojawił się na zdjęciu. Można się było spodziewać takiej reakcji.

Córka prezydenta Sosnowca. Arkadiusz Chęciński dodał zdjęcie! Zobacz:

Zdjęcie prezydenta wywołało mieszane reakcje. Internauci zwrócili uwagę na pewien szczegół

Na zdjęciu, które zostało udostępnione przez prezydenta Sosnowca na Facebooku, widać łącznie 14 osób. To właśnie ten szczegół przykuł uwagę internautów, którzy zwracają Chęcińskiemu uwagę, że nie daje dobrego przykładu w czasie pandemii koronawirusa, kiedy wstrzymać się od tak dużych i licznych imprez - nawet w gronie rodzinnym. "Wszyscy bez maseczki i mniej niż 2m... a córce wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń", napisał pan Artur. Takich głosów jest więcej. "Nieładnie Panie Prezydencie tak oficjalnie olewać zalecenia zdrowotne i dawać taki przykład, tym bardziej, że nikt nie wie, jak z tym walczyć, a dla córki wszystkiego najlepszego", wtóruje pan Janusz. Jakie jest Wasze zdanie? Dajcie znać w komentarzach.

Tym oddychasz w Zagłębiu i na Śląsku. Po tygodniu sosnowieckie płuca są czarne
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE