Próba zabójstwa pod Gliwicami? W krzakach przy torach leżała skrępowana 60-latka! Kobieta wołała o pomoc!

i

Autor: ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE, FOT. SHUTTERTOCK Próba zabójstwa pod Gliwicami? W krzakach przy torach leżała skrępowana 60-latka! Kobieta wołała o pomoc!

ZATRWAŻAJĄCE ODKRYCIE

Bestialska próba zabójstwa?! W krzakach przy torach skrępowana kobieta wołała o pomoc!

2023-01-26 16:34

Z krzaków dobiegały przerażające i rozpaczliwe krzyki o pomocy. Funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei pojawili się na miejscu i dokonali zatrważającego odkrycia. W krzakach, zaraz przy torowisku, leżała skrępowana 60-letnia kobieta. Kontakt z nią był utrudniony. Udzielono jej pierwszej pomocy i przetransportowano do szpitala. Czy pod Zabrzem doszło do próby usiłowania zabójstwa?!

Czy pod Zabrzem doszło do próby zabójstwa? Zatrważające odkrycie przy torowisku

Funkcjonariusze Służby Ochrony Kolei otrzymali przerażające zgłoszenie. Sytuacja miała miejsce w godzinach wieczornych we wtorek, 24 stycznia. Dyżurny z posterunku SOK w Gliwicach dostał informację o tym, że w okolicach torów kolejowych, na szlaku Zabrze Makoszowy – Mizerów, znajduje się kobieta, która potrzebuje pomocy. Na miejsce natychmiast wysłano funkcjonariuszy.

W krzakach, zaraz obok torowiska dokonano zatrważającego odkrycia. 60-letnia kobieta leżała na ziemi, w pozycji embrionalnej. Była skrępowana. Kontakt z nią był utrudniony. Udzielono kobiecie pierwszej pomocy medycznej, a następnie przetransportowano ją do szpitala w Zabrzu.

Mundurowi informowali, że możemy mieć tu do czynienia nawet z próbą usiłowania zabójstwa! Gdyby nie pomoc funkcjonariuszy Służby Ochrony Kolei życie 60-latki mogło być poważnie zagrożone. Doniesień tych jednak nie potwierdza policja.

Faktycznie było takie zgłoszenie. Kobieta była nietrzeźwa i została przewieziona do szpitala w Zabrzu. Innych podawanych przez media informacji na razie nie mogę potwierdzić – przekazał w rozmowie z Faktem Sebastian Bijok z policji w Zabrzu.

Sonda
Czy kara za usiłowanie zabójstwa powinna być wyższa?
Nasi Partnerzy polecają