QUIZ. Teresa Werner i jej największe hity. Uzupełnij brakujące słowa w tekstach piosenek

2021-06-02 11:35 Bartosz Wojsa
sg quiz teresa werner
Autor: GRAFIKA SE Katarzyna Matyjaszewska

Teresa Werner na Śląsku uchodzi za królową szlagierów. Autorka hitu "Dałabym ci, dała" cieszy się niegasnącą popularnością. Ale czy naprawdę znacie jej największe hity? Przygotowaliśmy quiz, w którym możecie się wykazać. Tylko najwięksi fani dadzą radę uzupełnić wszystkie brakujące słowa w tekstach piosenek artystki z województwa śląskiego. Teresa Werner będzie z Was dumna. Powodzenia!

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE