Radna sejmiku przegrała walkę z COVID-19. Córka w rozpaczy, mówi o szczepieniu

2022-01-17 14:17
Małgorzata Zarychta-Surówka
Autor: twitter.com/JakubChe

O śmierci Małgorzaty Zarychty - Surówki w niedzielę 16 stycznia poinformował marszałek województwa śląskiego Jakub Chełstowski. Zrozpaczona córka radnej sejmiku śląskiego, ujawnia decyzje o szczepieniu. Radna kilka dni temu w ciężkim stanie trafiła do na OIOM piekarskiego szpitala.

Radna sejmiku przegrała walkę z COVID-19. Córka w rozpaczy, mówi o szczepieniu

W niedzielę 16 stycznia marszałek województwa śląskiego Jakub Chełstowski, poinformował o śmierci radnej sejmiku Małgorzaty Zarychty-Surówki. Radna kilka dni temu ciężki stanie trafiła na OIOM piekarskiego szpitala. Jak poinformowała córka radnej, ta walczyła z COVID-19. Niestety, tę walkę przegrała. Teraz na jaw wychodzą nowe szczegóły.

Czytaj także: Nie żyje Małgorzata Zarychta - Surówka

"Stan jest krytyczny. Lekarze mówią, ze tylko cud może nam pomóc. Błagam wszystkich o modlitwę za mamę. Jestem przerażona całą sytuacją" - tak jeszcze w czwartek 13 stycznia córka radnej.

Niestety, lekarze byli bezradni w tej sytuacji. Zrozpaczona córka Małgorzaty - Zarychty - Surówki, za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała: "Proszę o uszanowanie jej pamięci i nie dzwonienie do mnie z kondolencjami- to nic nie da" W komentarzu pod postem, córka radnej napisała także, że jej mama nie była zaszczepiona przeciw COVID-19, ale też nie miała żadnych innych chorób.

Poradnik Zdrowie: szczepienia przeciwko COVID-19
Sonda
Czy jesteś zaszczepiony przeciw Covid-19?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE