Ruda Śląska: On leżał martwy, partnerka wezwała policję. Zabójca był w mieszkaniu!

2021-06-16 14:24
Ruda Śląska: On leżał martwy, partnerka wezwała policję. Zabójca był w mieszkaniu!
Autor: Policja Śląska Ruda Śląska: On leżał martwy, partnerka wezwała policję. Zabójca był w mieszkaniu!

Policjanci z Rudy Śląskiej interweniowali w jednym z mieszkań w Rudzie Śląskiej, gdzie 54-letnia kobieta miała znaleźć zwłoki swojego partnera. Został zabity przez dźgnięcie nożem w okolice klatki piersiowej. Tymczasem podczas śledztwa wyszło na jaw, że morderca ciągle był w mieszkaniu! To, kim się okazał, zaskoczyło wszystkich.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę, 12 czerwca, w Rudzie Śląskiej 54-letnia kobieta wezwała do swojego mieszkania policję, tłumacząc, że znalazła ciało swojego partnera po powrocie ze spaceru. Policjanci nie dali wiary w jej wyjaśnienia. "Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 59-letni rudzianin będąc pod wpływem alkoholu doprowadził do awantury z konkubiną, w trakcie której kobieta zadała mu cios nożem w okolice klatki piersiowej. Ugodzenie okazało się śmiertelne", relacjonują mundurowi. Po zebraniu przez śledczych materiału dowodowego, prokurator przedstawił rudziance zarzut zabójstwa. Rudzki sąd podjął decyzję o jej tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące.

Zlikwidowano nielegalną fabrykę tytoniu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE