Zobaczyliśmy z bliska twarz 63-letniej Teresy Werner i opadły nam szczęki. Nie uwierzycie!

2021-06-16 11:45
Zobaczyliśmy z bliska twarz 63-letniej Teresy Werner i opadły nam szczęki. Nie uwierzycie!
Autor: Facebook; Teresa Werner Zobaczyliśmy z bliska twarz 63-letniej Teresy Werner i opadły nam szczęki. Nie uwierzycie!

Teresa Werner od lat cieszy się niegasnącą popularnością. Niewiele osób wie, że mistrzyni śląskich szlagierów ma 63 lata. Wciąż wygląda jednak świetnie! Piosenkarka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym bardzo blisko widać jej twarz. Aż trudno uwierzyć, że artystka naprawdę jest po 60-tce. Prezentuje się fenomenalnie! Poniżej zamieszczamy oryginalne zdjęcie. Koniecznie zobaczcie.

Teresa Werner wrzuciła odważne zdjęcie do sieci. Fani zachwyceni

Teresa Werner, choć niewiele osób o tym wie, ma 63 lata. Piosenkarka ze Śląska niezmiennie zachwyca jednak urodą, gracją i elegancją. Słynie z tego, że zawsze prezentuje się nienagannie. Mistrzyni śląskich szlagierów wrzuciła do mediów społecznościowych zdjęcie, na którym z bardzo bliska widać jej twarz. Fani w komentarzach oszaleli z zachwytu. "Przepiękne zdjęcie pani Tereniu", "Jest pani cudowna", "Ślicznie pani Teresko", czytamy w licznych komentarzach. Skala komplementów zaskoczyła nawet samą Teresę Werner. "Kochani. Z przyjemnością czyta się Wasze komentarze. Dziękuję", odpisała fanom. Jesteście ciekawi, jakie zdjęcie wywołało taką lawinę pozytywnych wpisów? Zobaczcie poniżej. 

Twarz 63-letniej Teresy Werner z bliska robi wrażenie. Zobaczcie

Teresa Werner śpiewa od dziecka. Najwięcej fanów ma na Śląsku

Teresa Werner zadebiutowała w wieku 16 lat w Zespole Pieśni i Tańca „Śląsk”, w którym występowała 32 lata i 8 miesięcy, będąc najdłużej występującą tam artystką. Jako solistka zespołu występowała m.in. w Stanach Zjednoczonych, w nowojorskich Carnegie Hall i na Broadwayu, a także w Japonii i Chinach. W 1991 reprezentowała „Śląsk” na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, na którym zajęła pierwsze miejsce. Karierę solową rozpoczęła w 2011 roku, wydając singiel „Miłość jest piękna” w Wydawnictwie Muzycznym ESKA z Zabrza. Wkrótce ukazał się pierwszy album artystki, Spełnić marzenia, który uzyskał status platynowej płyty. Jeden z jej największych hitów, mający w serwisie Youtube ponad 28 milionów odsłon, to "Dałabym ci dała". 

Tak przez lata zmieniała się Teresa Werner. Niesamowita metamorfoza

Teresa Werner. Kim jest gwiazda śląskiej piosenki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE