Teresa Werner przejdzie na emeryturę?! Artystka odpowiada wprost. Fanów aż zamurowało

2021-06-06 6:45 Bartosz Wojsa
Teresa Werner przejdzie na emeryturę?! Artystka odpowiada wprost. Fanów aż zamurowało
Autor: Facebook; Teresa Werner Teresa Werner przejdzie na emeryturę?! Artystka odpowiada wprost. Fanów aż zamurowało

Teresa Werner, czyli mistrzyni śląskich szlagierów, ma 63 lata i wciąż wygląda świetnie. Wielu fanów zastanawia się jednak, czy przypadkiem artystka nie myśli już o emeryturze. Wokalistka została o to zapytana podczas jednego z programów telewizyjnych. Jej odpowiedź wbija w fotel! Niektórych aż zamurowało. To na zawsze rozwieje wszelkie wątpliwości.

Spis treści

  1. Teresa Werner przejdzie na emeryturę?! Artystka odpowiada wprost
  2. Rozbrajająca odpowiedź Teresy Werner na temat emerytury. Zobacz nagranie
  3. Teresa Werner śpiewa od dziecka. Najwięcej fanów ma na Śląsku
  4. Tak przez lata zmieniała się Teresa Werner. Niesamowita metamorfoza

Teresa Werner przejdzie na emeryturę?! Artystka odpowiada wprost

Teresa Werner ma 63 lata, choć - jak się okazuje - niewielu fanów zdaje sobie z tego sprawę, ponieważ artystka ze Śląska od lat zachwyca elegancją i świetnym wyglądem. Piosenkarka słynie z szyku i wdzięku, czym zawstydza niejedną młodszą od siebie gwiazdę. Można by się jednak zastanowić, czy z uwagi na wiek nie planuje powoli emerytury. W 2020 roku podczas programu "Dzień Dobry TVN" Teresa Werner została o to zapytana przez dziennikarkę. Postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości. "Do emerytury to mi jeszcze jest daleko. Ja się dopiero rozkręcam, mam całą głowę pomysłów, mnóstwo energii, siły i tak naprawdę czuję się, jakbym miała 18 lat, więc o czym my mówimy?", odpowiedziała z uśmiechem. 

Rozbrajająca odpowiedź Teresy Werner na temat emerytury. Zobacz nagranie

Teresa Werner śpiewa od dziecka. Najwięcej fanów ma na Śląsku

Teresa Werner zadebiutowała w wieku 16 lat w Zespole Pieśni i Tańca „Śląsk”, w którym występowała 32 lata i 8 miesięcy, będąc najdłużej występującą tam artystką. Jako solistka zespołu występowała m.in. w Stanach Zjednoczonych, w nowojorskich Carnegie Hall i na Broadwayu, a także w Japonii i Chinach. W 1991 reprezentowała „Śląsk” na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, na którym zajęła pierwsze miejsce. Karierę solową rozpoczęła w 2011 roku, wydając singiel „Miłość jest piękna” w Wydawnictwie Muzycznym ESKA z Zabrza. Wkrótce ukazał się pierwszy album artystki, Spełnić marzenia, który uzyskał status platynowej płyty. Jeden z jej największych hitów, mający w serwisie Youtube ponad 28 milionów odsłon, to "Dałabym ci dała". 

Tak przez lata zmieniała się Teresa Werner. Niesamowita metamorfoza

Wszystko, co musisz wiedzieć o Teresie Werner

Teresa Werner. Kim jest gwiazda śląskiej piosenki?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE