Teresa Werner wygina się na rozgrzanych kamieniach w opiętej sukience. Co za figura!

i

Autor: Instagram; Teresa Werner Teresa Werner wygina się na rozgrzanych kamieniach w opiętej sukience. Co za figura!

Gorące zdjęcia

Teresa Werner wygina się na rozgrzanych kamieniach w opiętej sukience. Co za figura!

2022-08-31 9:09

Teresa Werner (64 l.) wybrała się na krótki, zasłużony odpoczynek. Gwiazda polskiej estrady, autorka hitu "Dałabym ci dała", prezentuje się fenomenalnie! Wrzuciła do sieci zdjęcie, które rozgrzało fanów do czerwoności. W opiętej sukience wygina się na rozgrzanych kamieniach. Musicie to zobaczyć.

Teresa Werner (64 l.) to niekwestionowana gwiazda estrady. Śląska diwa słynie ze skocznych hitów, do których bawią się tysiące jej fanów, w mgnieniu oka wykupujący bilety na liczne koncerty artystki. Werner nigdy o nich nie zapomina, na bieżąco przekazując im informacje na temat swojego życia w mediach społecznościowych. Na jej kontach na Facebooku czy Instagramie możemy też oglądać zdjęcia, które piosenkarka wrzuca do sieci. Ostatnio autorka hitu "Dałabym ci dała" uraczyła fanów gorącym zdjęciem z weekendowego wypoczynku nad wodą. Wygina się w opiętej sukience na rozgrzanych kamieniach. "Kamieniste plaże też maja swój urok. Najlepiej wybrać te z otoczokami, bo to świetny masaż dla stóp", poradziła swoim wielbicielom. Teresa Werner spotkała się z bardzo pozytywnym odzewem w komentarzach. "Przepiękna", "ideał", "cudowna", zachwycają się ludzie. Zobaczcie sami i koniecznie obejrzyjcie poniższą galerię.

Teresa Werner skończyła 64 lata! Zobacz najgorętsze zdjęcia wokalistki

Kim jest Teresa Werner?

Teresa Werner zadebiutowała w wieku 16 lat w Zespole Pieśni i Tańca „Śląsk”, w którym występowała 32 lata i 8 miesięcy, będąc najdłużej występującą tam artystką. Dziś ma 64 lata. Jako solistka zespołu występowała m.in. w Stanach Zjednoczonych, w nowojorskich Carnegie Hall i na Broadwayu, a także w Japonii i Chinach. W 1991 reprezentowała „Śląsk” na Festiwalu Piosenki Ludowej w Republice Południowej Afryki, na którym zajęła pierwsze miejsce. Karierę solową rozpoczęła w 2011 roku, wydając singiel „Miłość jest piękna” w Wydawnictwie Muzycznym ESKA z Zabrza. Wkrótce ukazał się pierwszy album artystki, Spełnić marzenia, który uzyskał status platynowej płyty. Jeden z jej największych hitów, mający w serwisie Youtube ponad 30 milionów odsłon, to "Dałabym ci dała". 

Sonda
Czy podoba Ci się Teresa Werner?
Teresa Werner. Kim jest gwiazda śląskiej piosenki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE